Hotellit Requejo
Vertaa 138 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 37 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Requejo: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Requejo
ibis Braganca
Exe São Lazaro
HI Braganca - Pousada de Juventude - Hostel
Casa Tradicional con Jardín y Vistas a la Montaña. Eco dos Teixos
Vinhais Hotel
Parador de Puebla de Sanabria
Hotel Meleiros
A. Montesinho
ACCOMMODATION VILLA MAREL
Candeias do Souto
Vuoristotalo 5 hengelle
Hotel Estalagem Turismo
Hotel Nordeste Shalom
Posada Real La Carteria
Posada Real La Pascasia
Kohteen Requejo hotellit
Requejo on hyvä vierailukohde, mutta jos majoituksen löytäminen täältä on vaikeaa ja sinun tarvitsee löytää jokin toinen vaihtoehto, tämä lähellä sijaitseva kaupunki saattaa tarjota sinulle sopivia vaihtoehtoja.
- 2 hotellia kohteessa Padornelo
Kohteeseen Requejo tutustuminen
Requejo tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Requejo ja sen lähellä kuuluu:
- Montesinhon luonnonpuisto
- Sierra de la Culebran vuori
- Castillo de los Condes de Benavente
- Sanabria Lake (luonnonpuisto)
- Centro de Recuperação do Lobo Ibéricon luonnonsuojelualue
- Rio de Onor
- Trevinca-vuori
Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Requejo, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Braganca (BGC). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Requejo?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Requejo, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Requejo, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Lokakuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas elokuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 14 °C ja öisin 1 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 220 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 25 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 155 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 30 °C ja öisin 12 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 67 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 19 °C ja 2 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 309 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Requejo on 751 cm.
Requejo: Hotellitiedot
Majoitukset | 138 |
---|---|
Halvin hinta | 37 € |
Korkein hinta | 483 € |
Suositut hotellit | ibis Braganca, Exe São Lazaro, HI Braganca - Pousada de Juventude - Hostel, Casa Tradicional con Jardín y Vistas a la Montaña. Eco dos Teixos, Vinhais Hotel, Parador de Puebla de Sanabria, Hotel Meleiros, A. Montesinho, ACCOMMODATION VILLA MAREL, Candeias do Souto, Vuoristotalo 5 hengelle, Hotel Estalagem Turismo, Hotel Nordeste Shalom, Posada Real La Carteria, Posada Real La Pascasia |