4-huoneen huoneisto, duplex, joka sijaitsee rauhallisella kadulla keskellä kaupunkia.
3. kerros, pidät olohuone avoin ja valoisa 35 m2 (olohuone, ruokailutila ja keittiö erotettu määrien erojen), makuuhuone, pieni kaakeloitu kylpyhuone suihkukaappi, erillinen wc pieni pesuallas.
4. kerros, iso ilmastoitu huone 20 m2 avautuu terassi 30 m2, jossa on kaunis näkymä 270 ° kaupungilla Lounais puolella, pieni irtautuneen merellä.
Täysin remontoitu vuonna 2011 laadukkailla materiaaleilla, asunto on kalustettu ja varustettu niin, että voit saada ratkaistua mukavasti.
Terassilla vihreys ympäröi ja osittain suojattu auringon varjossa kankaalla, lounasta ja illallista iloisesti päivä tai rentoutua aurinkotuoleja yksityisesti.
Laitteet on uudet laitteet (astianpesukone, pesukone, kuivausrumpu, uuni ja mikroaaltouuni, iso jääkaappi ja pakastin 3 laatikkoa) ja pienet laitteet (leivänpaahdin, kahvinkeitin ja espressokeitin, rumpali ja mikseri, jne.).
Tästä asunto, kaikki on jalka alle 5 minuuttia:
Rannat, satama, kävelykatu, elokuvateatterit, kulttuurin ja matkailun tapahtumia, markkinoita, kauppiaat.
- 2 minuuttia, vanha satama, kalamarkkinat, Provencen markkinat Victor Hugo ja tasavallan, Monoprix, seitsemän elokuvateattereita, kauppoja ja matkailutoimistosta.
- 4 minuuttia, VEILLAT rannalla, ranta Frejus ranta, rantakatu monine toimintaa, pysäköinti ja Intermarché.
- Ja lomille ilman autoa, 3 minuutin kuluessa, rautatieasemalta ja linja-autoasemalta päästä Frejus, St Tropez, Haut-Var, Cannes ja Nizza
- Ja Maritime Station, vanhan sataman purjehtia St Tropez, Agay, Lérins saaret ...