Tourist Vuokra Salou. Rivitalo, jossa on oma uima-allas. 4 makuuhuonetta - 8/10 henkilöä.
Casa DREAM on upea rivitalo, jossa on mukava puutarhaterassi, jossa on oma uima-allas.
Se on 2 kerroksessa ja siinä on 4 kahden hengen makuuhuonetta, 2 kylpyhuonetta ja vieras-wc. Makuuhuoneessa on pyöreä sänky, oma kylpyhuone kylpyammeella ja suuri pukuhuone. Lopuista makuuhuoneista on 2 parivuoteella ja 1 parivuode.
Keittiö on itsenäinen ja erittäin tilava. Se on varustettu tarvittavilla taloustavaroilla ja kodinkoneilla, myös astianpesukoneella. Ruokasali tarjoaa pääsyn puutarhaterassille ja uima-altaalle.
Casa DREAM on laadukas majoitus, joka tarjoaa maksimaalisen mukavuuden. Siinä on ilmastointi, ilmainen Wi-Fi ja yksityinen pysäköintialue 3 autolle.
Se sijaitsee asuinalueella, jossa on toinen uima-allas
Se on täydellinen talo rauhalliselle rantalomalle. Se sijaitsee Cap Saloun alueella, kaukana turistirostuksesta, mutta askelen päässä La Pinedan rannasta ja matkailukeskuksesta.
Huomautuksia.
Planet Costa Dorada on sitoutunut tarjoamaan muun muassa seuraavia hotellihuoneen palveluja:
• Vastaanotto ja pysyvä ja jatkuva asiakaspalvelu.
• Huoneiston puhdistaminen viikoittain.
• Sängyn ja kylpypyyhkeiden viikoittainen muutos.
• Pesulapalvelu
• Matkalaukun säilytys
• Ateriapalvelut ja catering-palvelut.