Hotellit Salz
Vertaa 1 018 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 48 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Salz: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Salz

sander Hotel

Super 8 by Wyndham Koblenz

Mercure Hotel Koblenz

besttime Hotel Bendorf

Hotel Morjan

Hotel Zugbruecke Grenzau

City-Hotel Kurfürst Balduin

Dom Hotel Limburg

Vienna House Easy by Wyndham Limburg

Diehls Hotel

Schlosshotel Weilburg

Rheinsteig Quartier by bestprice Hotels

Trip Inn Parkhotel Bad Ems

Haus am Brunnen

Hotel Trierer Hof
Kohteeseen Salz tutustuminen
Salz tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Salz ja sen lähellä kuuluu:
- Holzbachschluchtin luonnonsuojelualue
- Stöffel-puisto
- Dreifelder Weiher -järvi
- Oraniensteinin linna
- Limburgin tuomiokirkko
- Birkenhof Distillery
- Weilburgin linna
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Salz?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Salz, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Salz, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Joulukuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 8 °C ja öisin -2 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 231 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 21 °C päivisin ja 3 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 234 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 22 °C ja öisin 9 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 264 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 13 °C ja -1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 261 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Salz on 990 cm.
Salz: Hotellitiedot
Majoitukset | 1 018 |
---|---|
Halvin hinta | 48 € |
Korkein hinta | 219 € |
Suositut hotellit | sander Hotel, Super 8 by Wyndham Koblenz, Mercure Hotel Koblenz, besttime Hotel Bendorf, Hotel Morjan, Hotel Zugbruecke Grenzau, City-Hotel Kurfürst Balduin, Dom Hotel Limburg, Vienna House Easy by Wyndham Limburg, Diehls Hotel, Schlosshotel Weilburg, Rheinsteig Quartier by bestprice Hotels, Trip Inn Parkhotel Bad Ems, Haus am Brunnen, Hotel Trierer Hof |
Viimeksi varatut hotellit Salzebookersn tarkistamat arvostelut

besttime Hotel Bendorf
