Suuri huvila viinitarhalla ja uima-altaalla yksinomaisella paikalla näköalalla rannikolle ja Eeolian saarille. Huvila on omistettu kaveriporukoille ja perheille, itse asiassa siinä on uima-allas, grilli ja keittiö, takka, baari-asema ja monia muita tiloja, joiden avulla voit jakaa arvokkaita hetkiä rakastamasi ihmisten kanssa. Ota minuun yhteyttä tietääksesi lisäpalvelut ja mukauttaaksesi lomaasi. Valtava ominaisuus antaa sinun tehdä salaisia polkuja Nebrodi-puiston koskemattomaan luontoon.
"Paras yöpymispaikka perheen tai ystävien ryhmälle, näkymä on upea, ruoka on aivan herkullista ja omistajat ovat erittäin ystävällisiä"
Koskematon luonto, pitkät kävelyretket, uimat, pitkät lukemat ja uinut. Ja kuin hyvää ruokaa ja hyvää viiniä, omistajien ehdottamia, erittäin mukavassa talossa, jossa kaiken ajateltiin jakavan parhaan ajan rakkaasi ihmisille. Näiden hyvin yksinkertaisten aktiviteettien laatu on mielestämme lomastasi erittäin hyvää aikaa, joka voi antaa sinun tuntea olosi hyväksi loppuvuoden ajan. Sen pitäisi olla syy siihen, miksi lähdet lomalle, ja me rakastamme huolehtia siitä.
Ranta on 15 minuutin ajomatkan päässä, ja voit myös järjestää päiväretkiä San Marco D'Alunzioon, Taorminaan, Tindariin, Aeolian saarille, Nebrodin luonnonsuojelualueelle, Palermoon, Cefalùan, Etnan tulivuoren ym.
Huvila koostuu 8 makuuhuoneesta, joissa on oma kylpyhuone (yksi jokainen huone) ja ilmastointi, yhteensä 24 vuodetta. Jokainen yksittäinen paketti on vähintään 7 päivää ja siinä tapauksessa aamiainen sisältyy hintaan. Lisämaksusta on mahdollista päivittäin syödä illallinen paikallisilla tuoreilla ruoilla. Villa koostuu 2 kerroksesta. Ensimmäisessä kerroksessa on 4 takkahuoneellista olohuonetta, pöydät, sohvat, internetpiste ilmaisella Wi-Fi-yhteydellä, TV Netflixillä ja sisäänkäynti mäntypuutarhaan, suuret terassit, uima-allas, aurinkotuoleja, siellä on iso keittiö, jossa sisäänkäynti muut keittiön grilli, jääkaapit, uuni, liesi, pesuallas, astiat jne ... Kaikki talo on hyvin varustettu vuodevaatteet ja keittiön työkalut. 8 makuuhuonetta wc: llä. Toisessa kerroksessa on kaksi makuuhuonetta, joissa parisängyt, parisänky ja terassit. Jokaisessa huoneessa on ilmastointi ja ne ovat erittäin hiljaisia näkymästä mäntyhuppuun, uima-altaalle ja merelle.
Koko kiinteistö on omaan käyttöösi. Koko huvila ja uima-allas on tarkoitettu vain huvilan varaavan ryhmän käyttöön.
Tapaat Claudian tai Sergion sisäänkirjautumisen aikana, joka näyttää, missä supermarketit ja ravintolat ovat, ja antaa muita hyödyllisiä tietoja talosta (esimerkiksi kuinka uima-altaan valot kytketään päälle tai missä mukavuudet ovat). Niille, jotka vaativat aamiaista: Joka päivä henkilö valmistaa aamiaista huvilan keittiössä, voit puhua hänen kanssaan ruokoa ja taloa koskevista pyynnöistä, hän auttaa mielellään. Hän lähtee heti, kun hän on tarjoillut aamiaisen ja puhdistanut keittiön.
Vieraat voivat pyytää illallista, jossa valmistetaan huvilaa (catering), milloin haluavat.
Claudia ja Sergio ovat aina saatavana whatsappilla tai puhelimitse.
Huvilaan pääsemiseksi on kaksi katua. Suosittelemme ottamaan San Marco d'Alunziosta ohi kulkevan, jotta vältetään näiden muinaisten muularatojen jyrkät osat.
Auto on välttämätön.