Ferienwohnung mit Klimaanlage

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

tämänhetkiset kuukautesi ovat February 2025 ja March 2025.
helmikuu 2025
maaliskuu 2025

Majoituspaikan Ferienwohnung mit Klimaanlage valokuvagalleria

Ulkopuoli
Ulkopuoli
Ulkopuoli
Ulkopuoli
Ulkopuoli

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Ulkotilat

Tutustu alueeseen

Map
Via delle Acacie 4, San Michele al Tagliamento, VE, 30020
  • Laguna di Caorlen laguuni
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Bibionen ranta
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Porto Baseleghe
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Trieste, Italia (TRS-Trieste – Friuli Venezia Giulia)
    ‪59 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Huoneisto (Ferienwohnung mit Klimaanlage (VENVEN)

  • 8 makuuhuonetta
  • 8 kylpyhuonetta
  • 3 henkilöä

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko majoitus on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Ferienwohnung mit Klimaanlage

Lomakeskus, jonka tarjontaan kuuluu ulkouima-allas ja joka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Bibionen ranta
Ulkouima-allas ja puutarha kuuluvat tämän lomakeskuksen palveluihin. Siivouspalvelu ei ole saatavilla.
Tässä lomakeskuksessa käytössäsi on ulkouima-allas.
Ferienwohnung mit Klimaanlage sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Bibionen ranta. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ulkouima-altaan.
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat hissi ja terassi
  • Sijaitsee vain 5 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Bibionen ranta ja 3 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Laguna di Caorlen laguuni
Ferienwohnung mit Klimaanlage tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan, terassin ja puutarhan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Puhutut kielet

Englanti

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 18.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita, mutta avustajaeläimet ovat tervetulleita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Kaupunki perii kaupunkiveron, joka maksetaan majoituspaikassa. Veron määrä riippuu kaudesta, eikä sitä välttämättä peritä ympäri vuoden. Muita poikkeuksia tai alennuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
  • Kaupungin perimä vero: 1.10.–30.4. välisenä aikana 0.00 EUR per henkilö per yö, korkeintaan 10 yöltä. Tätä veroa ei peritä alle 4 vuotta vanhoilta lapsilta.
  • Kaupungin perimä vero: 1.5.–30.9. välisenä aikana 1.40 EUR per henkilö, per yö, korkeintaan 10 yöltä. Tätä veroa ei peritä alle 4 vuotta vanhoilta lapsilta.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Ferienwohnung mit Klimaanlage Resort
Ferienwohnung mit Klimaanlage San Michele al Tagliamento
Ferienwohnung mit Klimaanlage Resort San Michele al Tagliamento

Ferienwohnung mit Klimaanlage – arvostelut

Arvostelut

Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 0 arvostelua" "
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 0 arvostelua" "
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 0 arvostelua" "
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 0 arvostelua" "
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 0 arvostelua" "

Arvostelut

Arvosteluja ei vielä ole

Kirjoita tälle majoituspaikalle ensimmäinen arvostelu majoituksesi jälkeen.