Koko huoneisto

A7 1bed/1bath

3.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan A7 1bed/1bath valokuvagalleria

Huoneisto (A7 1BED/1BATH) | Ulkopuoli
Ulkouima-allas, lämmitetty uima-allas
Ulkopuoli
Yksityinen keittiö
Huoneisto (A7 1BED/1BATH) | Ulkopuoli

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pesulapalvelut
  • Uima-allas
  • Ilmainen Wi-Fi

Tutustu alueeseen

Map
805 East Gulf Drive, Sanibel, FL, 33957
  • Sanibel Moorings Botanical Gardens
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Sanibel Island Southern Beach
    ‪12 min kävelymatka‬
  • Periwinkle Way
    ‪14 min kävelymatka‬
  • Fort Myers, Florida (RSW-Lounais-Floridan kansainvälinen lentokenttä)
    ‪37 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Tietoja majoituspaikasta

A7 1bed/1bath

Huoneisto, jossa on yksityinen uima-allas ja joka sijaitsee lähellä kohdetta Sanibel Island Southern Beach
Ulkouima-allas, concierge-palvelut ja pyykinpesutilat kuuluvat tämän savuttoman huoneistorakennuksen palveluihin. Lisäksi majoituspaikassa on grillejä. Huoneistossa on yksityinen uima-allas sekä ilmainen Wi-Fi ja taulutelevisio. Siivouspalvelu ei ole saatavilla.
Huoneissa on yksityinen uima-allas. Huoneissa on taulutelevisio. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä.
Tässä huoneistossa käytössäsi on ulkouima-allas.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Sanibel Moorings Botanical Gardens. Majoituspaikassa on saatavilla ulkouima-allas, concierge-palvelut ja pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja yksityisen uima-altaan.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille yksityisen uima-altaan, taulutelevision ja puhelimen
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen conciergen
  • Sijaitsee vain 3 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Sanibel Moorings Botanical Gardens ja 12 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Sanibel Island Southern Beach
Tämä huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan, grillejä ja concierge-palvelut. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä 3 tähden huoneisto on savuton.


Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

A7 1bed/1bath Condo
A7 1bed/1bath Sanibel
A7 1bed/1bath Condo Sanibel

A7 1bed/1bath – arvostelut

Arvostelut

Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 0 arvostelua

Arvostelut

Arvosteluja ei vielä ole

Kirjoita tälle majoituspaikalle ensimmäinen arvostelu majoituksesi jälkeen.