Seagrove by the Sea II C on tilava, meren rannalla sijaitseva osakehuoneisto, joka on suunniteltu perheen mukavuuden ajatellen. Tämä viihtyisä 2400 neliöjalkaa neljän makuuhuoneen, kolmen kylpyhuoneiston kaupunkiasunto vie korotetun kolmikerroksisen rakennuksen koko ensimmäisen tason ja tarjoaa hissin, joka vispoo sinulle yksikön.
Ihastuttava Persianlahden edessä oleva parveke on varustettu kahdella keinutuolilla, ruokapöydällä ja 4 tuolilla ja pehmustetulla sohva sivupöydällä - nauti tuulet, surffailun äänet ja sensaatiomaiset auringonlaskunäkymät. Laattalattiat armona kaikki yhteiset tilat ja matot ovat makuuhuoneissa. Tilavassa olohuoneessa on 2 sohvaa, 2 nahkatuolia, keinutuoli, sohvapöytä, muhkeat ottomaanituoli, 3 lamppua, kaappi LCD-TV: llä, DVD / VCR ja elokuvakirjasto. Kolme ranskalaista ovea vievät olohuoneesta lahden etuparvekkeelle. Ruokapöydässä on perhepöytä, johon mahtuu kuusi, ja pelipöytä, johon mahtuu neljä. Penkki ja sivupöytä, jossa on stereot CD-soittimella, monia kirjoja ja 2 lamppua pyöristävät ruokailutilan kalusteet. Ilmainen langaton internetyhteys niille, joiden on pidettävä yhteyttä.
Viereinen keittiö ja saaren keskimmäinen baari, johon mahtuu 4, antaa jokaiselle paljon tilaa kokoontua. Täysin varustetussa keittiössä on graniittiset työtasot, ruokakomero ruoka-aineiden varastointia varten, jääkaappi jääpalakoneella, erillinen tiskijääkaapin alla, astianpesukone, mikroaaltouuni ja sähköliesi.
Persianlahden edessä olevassa makuuhuoneessa on parivuode, 2 yöpöydällä varustettua pöytää, 2 lamppua, työpöytä, LCD-TV ja 2 sivutuolia, ranskalaiset ovet parvekkeelle ja vaatekaappiin. Yksityinen mestari-kylpy sisältää kaksinkertaiset turhamaisuusallas, poreallas ja suihkukaappi.
Kolme makuuhuonetta ja kaksi täyttä kylpyä täydentävät nukkumisjärjestelyt. Ensimmäisessä vierashuoneessa on 1 king-vuode, yöpöytä, 2 lamppua, lipasto, puoli tuoli, ei TV: tä, vaatekaappi ja ovi yhteiseen kylpyyn. Toisessa vierashuoneessa on 2 erillistä vuodetta, toimisto, 2 lamppua, vaatekaappi, sivutuoli, yöpöytä, TV ja ovi yhteiseen kylpyyn. Jaetussa kylpyhuoneessa on kaksinkertainen turhamaisuus nieluja ja kylpyamme / suihku-yhdistelmä. Queen-makuuhuoneessa on nurkka, jossa kerrossängyt (2 kaksoset), 2 lamppua, rinnassa TV, vaatekaappi ja ovi eteiseen, amme-pesuallas ja amme / suihku-yhdistelmä. Suuri kapasiteetti pesukone ja kuivaaja hallikaapissa.
Vain muutaman askeleen päässä on kiiltävä 15 x 30 -uima-allas, jonka jakavat vain neljä muuta yksikköä. Uima-allasta ympäröivät useat sohva, pöydät ja tuolit mukavuuden vuoksi. Omistettu pysäköinti kahdelle autolle ja kahdelle lisää voi pysäköidä rakennuksen alle. Kaikki rakennuksen matkustajat jakavat rakennuksen alla olevat pisteet ja ovat tarkoitettu vain pienille autoille. Yksityinen kävelytie johtaa suoraan rakennuksesta kauniille valkoiselle hiekkarannalle. Rakennuksen kaasugrilli pidetään alapuolella, lähellä lahden puolta.