Hotellit Schönberg
Vertaa 587 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 89 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Schönberg: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Schönberg

Beach Hotel California

Rocksteins Nr. 2 - cozy vacation apartment, close to the beach, the Baltic Sea on the horizon

Ostsee-Perle - cozy apartment near the beach

Hotel Strandräuber

Mukava, yksikerroksinen, asuntoja, terassi ja puutarha rentoutua.

150m to the beach with private beach chair, south-facing garden, WLAN, SAUNA, barbecue, handcart

Cozy vacation apartment/App. Lara 55 m² Schönberger-Strand

Beautiful vacation home, 150m to sandy beach with own beach chair, garden, sauna, WLAN

1st beach row

Apartment Seebrücke Schönberger Strand, bright and friendly, dog is welcome

Asunto V108 2-5 hengelle suoraan Itämeren rannalla

Neues ,,familienappartement Ostsee-möwe" in Schönberg mit Dachterasse

Lomahuoneisto S136 2-4 hengelle Itämerellä

Vacation apartment Panorama Schönberg 02 with terrace in Schönberg
Kohteen Schönberg hotellit
Harkitsetko matkaa kohteeseen Schönberg? Jos haluat löytää yöpymispaikan, joka sijaitsee nähtävyyksien lähellä, voit antaa lomapäiväsi ja käyttää hakutulosten vieressä olevia suodattimia löytääksesi tällaisen hotellin. Voit valita 587 hotellista ja muusta majoitusvaihtoehdosta kohteessa Schönberg löytääksesi parhaiten sopivan yöpymispaikan.
Suosittuja hotelleja ja muita majoitusvaihtoehtoja kohteessa Schönberg
Kun etsit itsellesi sopivaa yöpymispaikkaa kohteessa Schönberg, voit käyttää ebookersin sivustoa löytääksesi hotellin, joka tarjoaa palveluina esimerkiksi internetyhteyden, ilmaiset lentokenttäkuljetukset tai uima-altaan. Voit hyödyntää suodattimia rajataksesi hotellihakuasi, jotta näet vain sinulle tärkeät palvelut, kuten huoneessa olevan keittiön ja ilmastoinnin.
Tämä kohteen Schönberg majoituspaikka on suosittu asiakkaiden keskuudessa uima-altaan takia:
- Ostseehotel Holm
Kohteeseen Schönberg tutustuminen
Schönberg tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Schönberg ja sen lähellä kuuluu:
- Brasilienin ranta
- Schönbergin ranta
- Kalifornienin ranta
- Laboen merimiesten muistomerkki
- Saksalainen sukellusvene U-995
- Laboen ranta
- Friedrichsort-majakka
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Schönberg, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Lyypekki (LBC). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Schönberg?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Schönberg, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Schönberg, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Elokuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 8 °C ja öisin 0 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 174 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 20 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 180 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 22 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 208 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 13 °C ja 1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 202 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Schönberg on 764 cm.
Schönberg: Hotellitiedot
Majoitukset | 587 |
---|---|
Halvin hinta | 89 € |
Korkein hinta | 213 € |
Suositut hotellit | Beach Hotel California, Rocksteins Nr. 2 - cozy vacation apartment, close to the beach, the Baltic Sea on the horizon, Ostsee-Perle - cozy apartment near the beach , Hotel Strandräuber, Mukava, yksikerroksinen, asuntoja, terassi ja puutarha rentoutua., 150m to the beach with private beach chair, south-facing garden, WLAN, SAUNA, barbecue, handcart, Cozy vacation apartment/App. Lara 55 m² Schönberger-Strand, Beautiful vacation home, 150m to sandy beach with own beach chair, garden, sauna, WLAN, 1st beach row, Apartment Seebrücke Schönberger Strand, bright and friendly, dog is welcome, Asunto V108 2-5 hengelle suoraan Itämeren rannalla, Neues ,,familienappartement Ostsee-möwe" in Schönberg mit Dachterasse, Lomahuoneisto S136 2-4 hengelle Itämerellä, Vacation apartment Panorama Schönberg 02 with terrace in Schönberg, Living takana oja hienostunut tunnelma miellyttävä, yksikerroksinen |