Uusin yritystietomme, jonka toimitti sinulle BethanyBeachHomeRentals com ja Steve Gilbert - Keller Williams Realty. Tämä on uusi listaus, mutta olemme vuokranneet Delawaren lomakohteita jo yli 14 vuoden ajan useilla luetteloilla tällä sivustolla ja Premier Partner -tilalla tällä sivustolla.
Upouusi ja aivan täydellinen - SCHELL BROTHERS LILAC -MALLIN KOTI sijaitsee "The Point" -kohdassa Baysidessa - uusin ja arvostetuin sijainti Bayside Resortissa!
Tämä BRAND NEW 6 makuuhuoneen, 3. 5 kylpy, 2 Suite Luxury HOUSE on juuri ostettu, ja se on sisustettu 85 "TV: llä, useilla muilla isoilla HDTV-laitteilla. Täydellinen lomakohde sinulle perheellesi tai golfretkelle sinulle ja sinun ystävät.
* Gourmet-keittiö w päivitetyt ruostumattomasta teräksestä valmistetut laitteet, graniittiset.
* 6 makuuhuonetta, mukaan lukien 2 makuuhuoneen sviittiä, 3. 5 kylpyhuonetta - mahtuu jopa 13 vuodetta (ei kerrossänkyä, ei päivävuodetta tai vuodesohvia).
* 2 tarinasi turvatarkastuskuisti (ei vikoja) näkyy suurella takapihallasi, samoin edessä peitetyllä kuistilla.
* Viihdehuone, jossa valtava 85 "HDTV + 65" televisio perhehuoneessa ja 49 tuuman HDTV, useimmissa makuuhuoneissa!
* Kaikki upouudet ylelliset kalusteet ja premium-patjat
* Uudet premium-patjat kaikissa makuuhuoneissa
Sijaitsee palkittu Bayside-yhteisössä, joka tarjoaa ulko- ja sisäuima-altaat, kuntokeskuksen, savisten tenniskenttien, kalastuslaiturin, kajakin käynnistyksen, ravintolan, Jack Nicklaus -golfin, palkitun Freeman Stage -palvelun ja paljon muuta. Tämä koti on kävelymatkan päässä "uima-altaasta" ja rantakuljetuspysäkistä.
Vain muutaman minuutin päässä rannoista, lahteista, ostosmahdollisuuksista, mukaan lukien Ocean City, MD, Bethany Beach, DE, Rehoboth Beach ja kaikkea alueen tarjontaa!
Makuuhuoneen asettelu:
Makuuhuoneen sviitti # 1 pääkerroksessa: 1 king w Uusi premium-patja
Makuuhuoneen sviitti # 2 ylimmässä kerroksessa: 1 king w Uusi premium-patja
Makuuhuone # 3 ylimmässä kerroksessa: 1 queen size -sänky
Makuuhuone # 4 ylimmässä kerroksessa: 1 parisänky ja 1 yhden hengen sänky
Makuuhuone # 5 ylimmässä kerroksessa: 2 erillistä vuodetta
Makuuhuone # 6 pääkerroksessa: 1 queen size -sänky
Virkistyspassi: Sinun ei tarvitse ostaa mitään passia, jos et halua - osta vain niille, jotka käyttävät lomakohteen mukavuuksia loman aikana. Kulkuluvat kattavat suurimman osan kaikista lomakohteen mukavuuksista (mukaan lukien rantakuljetus), mutta kulkuluvat eivät sisällä golfia, joka on täysin erillinen pääsy The Pointin ulkobaariin, joka on tarkoitettu vain asukkaille. Voit ostaa 3 vuorokauden alennuksia verrattuna viikkolippuihin. Alle 5-vuotiaat lapset eivät tarvitse passia, mutta heidän on valvottava henkilö, joka on ostanut passin. Sinun on ostettava passit vähiten 7 päivää ennen saapumista talonomistajalta. Voit noutaa pääsyliput Bayside-vastaanottokeskuksessa saapumisen jälkeen. Lippuja ei palauteta, kun olet maksanut niistä. Lippujen hinnat vuodelle 2019 on merkitty alla:
/
Virkistyspassien hinnat 2019:
1. tammikuuta - 24. toukokuuta ja 4.-31. Joulukuuta:
3 päivän passi: 30 dollaria per passi
Viikkokortti: 40 dollaria per pääsy;
/
Alkaen 25. toukokuuta - 3. syyskuuta
3 päivän passi: 45 dollaria per passi
Viikkolippu: 60 dollaria per kulku;
//
LINEN: Toimitamme patjatyynyjä, tyynyjä, vilttejä ja peittoja, kun viet omat lakanat, tyynyliinat ja pyyhkeet tai voit vuokrata ne lähistöllä. Sinulla on myös oma pesukone ja kuivausrumpu lomatalossasi, jota olet tervetullut käyttämään. Jos haluat vuokrata liinavaatteet, yksi paikallinen lakanoiden, tyynyliinojen ja / tai pyyhkeiden toimittaja on Gale Force Rentals, puhelinnumero 800 <> 321 <> 1592 ja GaleForceRentalsin verkkosivusto on hiljainen.