Haluatko suuren kulhon merilennosta? Nauti PROMOsta
27/04/19 28/06/19: viikkoa 530 euroa 630 euron sijasta tai 76 euroa per yö 90 euron sijasta
.
Upea hahmomökki unelmalomalle lähellä merta ja kaunista luonnonvaraista rannikkoa, 10 minuutin päässä ROSCOFFista, ST POLista LEONista, 20 minuutin päässä CARANTECista ja MORLAIXista, 50 minuutin päässä BRESTistä
Hänellä on 8 vuodepaikkaa (ihanteellinen 6 aikuista ja 2 lasta)
Tämä viehättävä maalaistalo on ihanteellinen perheille, ystäville, mutta myös kaikille balladien ystäville pitkillä valkoisilla hiekkarannoilla, retkeilijöillä, jotka etsivät kauniita maisemia luonnonvaraisen rannikon varrella, vesiurheilijoiden ystäviä, kaikki jotka etsivät aitoutta, rauhallisuutta, rauhallisuutta tai yksinkertaisesti haluavat viettää aikaa elää täysipainoisesti joka hetki, pysähtyä ihailemaan Bretagnen maisemien kauneutta.
Tämä erittäin lämmin pieni talo voi olla kaikki sinun lomallesi. Sen puuhella voi myös tarjota sinulle romanttisia iltoja puulampun edessä.
Tämä ihastuttava talo odottaa sinua, sen puutarhassa, näkymättömältä.
OHJELMAAN:
Seaside, kilometriä valkoista hiekkaa, villiä rannikoita, Abers
Vapaa kävelee luonnon sydämessä ja tutustu rannikon eläimistöön ja kasvistoon vapaaehtoisten oppaiden avulla
Batzin saarten löytäminen, Molène, Ouessant ... mutta myös
alkuperäiset vierailut Parc d'Armoriqueen, Monts d'Arrés'iin Crozonin niemimaalla, Aulne-laakso, Brestin satama, Oceanopolis Brestissä,
Kulttuuri ja perintö: linnat, katedraalit, seurakunnan kotelot.
Kakun tehtaiden vierailu
Gastronomia ....
Ja tuhat asiaa löytyy ... Haut Léonin alueella
Tyypillinen Bretonin kivitalo suljetussa puutarhassa, jossa puita 15 minuutin päässä Roscoffista ja muutaman metrin päässä valkoisista hiekkarannoista, hiljainen, ei unohdettu, lähellä GR34-vaellusreittejä ja kauppoja. Pysäköinti on yksityistä ja ilmaista (mahdollista laittaa 2-3 autoa).
Tämä talo on luokiteltu "FURNISHED TOURISM 3 STARS" Prefectural Orderin mukaan
Mukavuus ja viehätys luovat tämän ihastuttavan maalaistalon meren rannalla, 5 minuutin kävelymatkan päässä rannoista. Se sijaitsee kauniilla alueella, joka on säilyttänyt aitouden. Hän odottaa sinua ja vietelee sinua.
Omistaja tulee aina olemaan saapumistasi ja toivottaa sinut tervetulleeksi. Se opettaa myös, miten voit valmistaa äyriäisiä ja tarvittaessa kuoriutua niitä
Vuokrat ovat lauantaista lauantaihin viikon, 2 viikon tai pidempään oleskeluun. Sesonkiaikoina voi majoittua lomailijoiden toiveisiin
Viikonloppukaavat ovat mahdollisia torstaista tai perjantaista tai lauantaista sunnuntaihin tai maanantaihin paitsi koulujen loma-aikoina.
WIFI INTERNET ACCESS vuokra
Ty Coz ja hänen sisätilat:
Suuri veranta, jossa on olohuone, josta on näkymä puutarhaan ja terassille. Tämä aurinkoinen huone on ihanteellinen paikka nauttia aamiaista ja / tai sukeltaa hyvään romaaniin.
Olet kotona, mutta ilman stressiä olet lomalla ....
, Suuri olohuone nahkasohvalla ja nojatuoleilla, TV 16/9, DVD-soitin, jossa on useita DVD-levyjä aikuisille ja lapsille, 11 Saksan kanavaa, Hifi MP3.
Kirjasto (aikuisille ja lapsille) tuo talon rauhallisuutta ja pehmeyttä.
Asiakkaita alueesta (Kartat, matkaoppaat, ravintoloiden luettelo, vierailut, tapahtumat ...) on saatavilla rauhallisiin lomiin
Liesi sallii maistella tulipalon kauhean sään aikana.
Ruokasali vieressä olohuone on tilava (8 paikkaa). Se on varustettu 2 pöytiintarjoilu (lautaset, lasit, ruokailuvälineet ..), astiat, materiaalit makuista äyriäiset, raclette ja fondue ...)
varusteltu keittiö. Peruselintarvikkeita ja pieniä lahjoja
Suihkuhuone suihkulla ja pesuallas, sähkö kuivausrumpu Pyyhelaatikko, wc
Internet-yhteys, Wifi
Pelit ja lastenkirjat. Monet pelit (aikuiset ja lapset)
Kerros 3 makuuhuonetta, lukunurkkaus, oleskelutila, TV, stereot,
Kylpyhuone on kylpyamme, suihku, pesuallas. WC (WC)
Ty Coz ja sen ulkopuolella laitteet:
Puutarhakalusteet, solariumit, päivänvarjo, grilli, puinen penkki.
Autotallin pakastin, pesukone ja kuivain.
siivousaineet saatavilla, kodin tarvikkeet ja alipaine
Sisustus on erittäin lämmin ja zen. Laita vain laukut, vie aikaa elää meren ja maaseudun välillä ja nukahda iltaisin, aallot ääni herättävät.
Peruutukset: Tehtävät omistajan kanssa tai tarkista vuokrasopimus.
Saapumisen yhteydessä vaadittava talletus: 400 euroa (sekki tai käteinen) palautetaan korkeintaan 7 päivää lähdön jälkeen, jos huonontumista ei löydy.
Vesi- ja sähkömittarit kirjataan saapumisen ja lähdön yhteydessä.
Tourist vero: Määrä on 1 euro per yö per aikuinen ja nuori aikuinen. 1. tammikuuta 2019 lähtien varausverkosto kerää tämän veron ja päinvastoin yhteisöille. Sisäänkirjautumalla "lainaustiedot", että matkailumaksun määrää sovelletaan oikein
Mahdolliset vaihtoehdot
Lomailija voi valita siivousvaihtoehdon: 80 euroa ja vaihtoehto "vuodepaikkaa. Tee selväksi omistajalle sopimuksessa.
Jos lomailija haluaa, pyyhkeet ovat saatavilla ilman lisämaksua. Tee se selväksi sopimuksesta.
Lomanviettäjältä kysytään, eikö hän ole valinnut puhdistusvaihtoehtoa varmistaakseen, että keittiö ja pesuhuoneet ovat puhtaita ja siistejä lähtiessään.
Vuodevaatteet ja pyyhkeet tulee laittaa koriin
Lemmikkieläimet ovat sallittuja: maksutta: 1 koira. Yli yksi koira 20 euroa oleskelua varten
Pysyy alueella lauantaista lauantaihin ja näytetty summa on 7 yötä. Saapumis- ja lähtöpäivät ovat lauantai. Jos lomailija ei eri syistä pääse lauantaina, se ilmoittaa siitä omistajalle, myös lähdettäessä, jos lomailija haluaa lähteä aikaisemmin.
Sesonkiaikana lomailija voi halutessaan valita lyhyemmän tai pidemmän oleskelun 7 tai 14 yön oleskelun sijasta. Sovellettava hinta on per yö.