Borgo la Chiusassa on 3 itsenäistä yksikköä: 2 paritaloa (Legnaia ja Porcilaia) ja 1 itsenäinen huvila (Fienile):
LEGNAIA (nukkuu 8) https: // www. HomeAway. co. uk / p411914?uni_id = 1008516
PORCILAIA (nukkuu 4) https: // www. HomeAway. co. uk / p411914?uni_id = 1008681
FIENILE (nukkuu 10) https: // www. HomeAway. co. uk / p411914?uni_id = 1340718
Borgo la Chiusa oli osa Sienan muurien ulkopuolella sijaitsevaa antiikin luostaria, jossa on upeat näkymät, rauhallinen ympäristö ja yksi itsenäinen huvila ja kaksi herkullisesti restauroitua omakotitaloon, jossa on Sienan terrakottalattiat, kiviseinät, kattopalkit ja erittäin kauniit viimeistely.
Ulkopuolella kunkin talon tarjoaa hyvin hoidettu puutarha, kaunis patio pöytä, tuolit ja BBQ ulkopuolella syöminen ja rentouttava.
Borgo la Chiusa Sienan ylellinen maalaistalo on ihanteellinen tukikohta lyhyiden ja pitkien taukojen ottamiseen. Niiden keskeinen asema, vain 5 minuutin ajomatkan päässä Sienalta, antaa asiakkaille mahdollisuuden nauttia kaikki kiehtova kaupunki on tarjota luopumatta rauhasta ja yksityisyydestä vain maata koti voi taata.
Borgo la Chiusan tauko on ihanteellinen Sienan Palion nauttimiseen, viinin ja juuston maisteluun, ruoanlaittoon, voimme järjestää niitä sinulle.
Legnaia, jonka nimi tarkoittaa puutavaraa, muunnettiin Borgo la Chiusan alkuperäinen osittain muinaisesta luostarista.
Tyypillinen Siena maaseudun vuokraus sijaitsee oikean nurkassa omaisuutta ja pääsee 2 vastaanotto terassit talon edessä.
Suuri kaareva lasiovi johtaa sinut suoraan suuriin avoimeen olohuoneeseen, jossa on oleskelutila, takka ja täysin varustettu keittiö.
Talon takana on kahden hengen makuuhuone ja kahden hengen makuuhuone, joista jokaisella on oma kylpyhuone.
Kaksi muuta kahden hengen makuuhuonetta, yksi kylpyhuone suihkulla ja pesutupa istuvat kellarissa alla.
Etupihoilla on pöydät, tuolit, sohva, BBQ ja aurinkovarjot.