"Los Balcones" on vanha talo, joka on kunnostettu maaseudun majoituksena, ja se sijaitsee muutaman metrin päässä Sigüenzan katedraalista ja muutaman minuutin päässä linnasta (National Parador).
Se on Doncelin kaupungin historiallisen keskustan keskustassa, joten voit käydä siellä jalka, tutustua sen kaduihin, monumentteihin ja tuntea sen ruokia.
Se on tilava, mukava, viihtyisä ja aurinkoinen talo. Ihanteellinen nauttia perheen kanssa!
Talossa on lämmitys kaikissa huoneissa. Siinä on myös puulämmitteinen takka olohuoneessa valinnaista käyttöä varten (tervetulotoivotuksena se jätetään ensimmäisen puukuorman päälle). Talosta löydät kuormia polttopuita siltä varalta, että haluat käyttää sitä loman aikana, mutta lisäkustannuksina 10,00 € / kuorma, joka maksetaan oleskelun lopussa.
Siinä on lukusali, jossa voit nauttia hyvästä kirjasta tai peleistä pienimmille.
Talossa on tietoa vapaa-ajan ja vapaa-ajan toiminnoista, joita voit kehittää loman aikana.
Siinä on täysin varustettu keittiö (astianpesukone, uuni, mikroaaltouuni, kahvinkeitin, ...).
Talossa on kaikki tarvittavat välineet lomallesi (lakanat, peitot, pyyhkeet, ...) ja tietysti henkilökohtaiset hygieniatuotteet.
Kadut ovat historiallisessa keskustassa ollessa erittäin kapeita, joten pysäköinti on monimutkaista. Sillä on kuitenkin ilmainen pysäköinti muutaman metrin päässä.
Siinä on pinnasänky (pyynnöstä ja ilmainen)
Siinä on syöttötuoli (pyynnöstä ja ilmainen)
Siinä on kylpyamme vauvoille (pyynnöstä ja ilmainen)