Hotellit Simson
Vertaa 50 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 65 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Simson: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Simson

Avoca Motel

The Highlander Motel - 24HR Check In

Junction Motel, Maryborough

Dunolly Golden Triangle Motel

Golden Country Motel & Caravan Park

Söpö kaivosmiesten mökki lähellä kaupunkia

Bristol Hill Motor Inn

Bung Bong Hill -mökki

Romantic couples mini cottage in large secluded garden — 5 min to town

Bushby’s Self Contained Cottage

Apartment with shops and cafes right on you doorstep

Garraway Estate by Tiny Away

Söpö mökki, suloinen Newsteadin kaupunki lähellä Castlemainen keskustaa Victoria Goldfields

Havana Villa MALDON

Cosy Country Cottage in the Pyrenees( Pet Friendly.)
Kohteeseen Simson tutustuminen
Simson tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Simson ja sen lähellä kuuluu:
- Havelock Nature Conservation Reserve
- Maryborough H58 Bushland Reserve
- Maryborough H57 Bushland Reserve
- Princes Park -stadion
- Central Goldfields Art Gallery
- Goldfields Shopping Centre -ostoskeskus
- Worsley Cottage Museum
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Simson?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Simson, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Tammikuu ja helmikuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Simson, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä heinäkuu ja elokuu. Marraskuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas maaliskuu ja helmikuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 29 °C ja öisin 13 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 120 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 20 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 132 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 15 °C ja öisin 4 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 156 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 26 °C ja 7 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 149 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Simson on 557 cm.
Simson: Hotellitiedot
Majoitukset | 50 |
---|---|
Halvin hinta | 65 € |
Korkein hinta | 195 € |
Suositut hotellit | Avoca Motel, The Highlander Motel - 24HR Check In, Junction Motel, Maryborough, Dunolly Golden Triangle Motel, Golden Country Motel & Caravan Park, Söpö kaivosmiesten mökki lähellä kaupunkia, Bristol Hill Motor Inn, Bung Bong Hill -mökki, Romantic couples mini cottage in large secluded garden — 5 min to town, Bushby’s Self Contained Cottage, Apartment with shops and cafes right on you doorstep, Garraway Estate by Tiny Away, Söpö mökki, suloinen Newsteadin kaupunki lähellä Castlemainen keskustaa Victoria Goldfields, Havana Villa MALDON, Cosy Country Cottage in the Pyrenees( Pet Friendly.) |