Harvinainen mahdollisuus vuokrata kehittäjäyksikkö Sister Bayn uusimmassa, ylellisemmässä, vesinäkymässä sijaitsevassa osakehuoneistokehityksessä.
Kauniit huvivenesatamat, räätälöidyt kalusteet, kvartsitasot, ruostumattomasta teräksestä valmistetut laitteet, koristelaatta ja paljon muuta odottavat sinua tässä omistettu loma-asunnossa.
Kävele lasiovetta 14 ravintolaa, baaria ja kahviloita, mukaan lukien kuuluisa Al Johnson's. Kävele huvivenesatamaan, rannalle, purjelautailuun, venevuokraukseen, vesiurheiluun, ostosmahdollisuuksiin, keilailuun, puistoon, kirjastoon ja muihin.
101 on 15 minuutin päässä Washington Islandin lautalla ja Newport Beachin osavaltion puistossa, Wisconsinin ainoassa erämaavaltion puistossa ja yhtenä maailman 48 kansainvälisestä pimeästä puistosta.
Koirat eivät ole vain tervetulleita, vaan rohkaistuja (haluamme nähdä kuvia). * Enintään kaksi koiraa. Molempien koirien kokonaispainon on oltava alle 50 lbs. Ei rottweilereitä tai Pit Bullsia. Rakastaessamme kaikkia koiria, meidän on noudatettava osakehuoneistoa koskevia sääntöjä ja kunnioitettava niitä.
101 on ensimmäisen kerroksen yksikkö, joka ei vaadi portaita tai hissiä. Sen mukana tulee haluttu keskustaparkkipaikka.
** Kuukausivuokrauksella on pääsy autotalliin ylimääräisen 50 dollaria kuukaudessa kohti.
Sisarlahti on ympäri vuoden. Nauti kesällä Freedom Festistä, Marina Festistä, elävästä musiikista, elokuvista puistossa, veneilystä ja muusta. Nauti syksyllä Fallfestista ja kauniista puiden värinmuutoslehdistä. Nauti talvella kelkkailua, luistelua, hiihtoa, moottorikelkkailua ja paljon muuta.
Seuraa meitä Instagramissa osoitteessa 101sisterbay.
** 101 on vasta valmistumassa ja se on vuokrattavissa Labor Day -viikonloppuna. Päivitämme valokuvia viikoittain heinäkuun puoliväliin saakka.
Ole hyvä ja ilmoita meille etukäteen, jos on jotain, jota voidaan tarjota vierailusi mukavuuden lisäämiseksi. Teemme parhaamme tarjotaksemme mitä tarvitset.