Hotellit Soritor
Vertaa 22 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 22 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Soritor: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Soritor

Country Club Eco - Casa Jardín

Altavista Casahotel - Asociado Casa Andina

Selva del Sol

Muyuterra

Hotel Bombonaje

Luxurious Residence With Kitchen, Washer and Dryer with Views In the Center

DEPARTAMENTO 204 - HOSPEDAJE EDUCOL

DEPARTAMENTO 201 - HOSPEDAJE EDUCOL

DEPARTAMENTO 202 - HOSPEDAJE EDUCOL

Murano Hotel

Hotel Marcoantonio

Depa - 202

HOSPEDAJE EDUCOL, Acogedores ambientes familiares o pareja.

HOSPEDAJE KUSWAL

Cozy rooms at local guide property. 8 Minutes to hot springs.
Kohteeseen Soritor tutustuminen
Soritor tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Soritor ja sen lähellä kuuluu:
- San Mateo Thermal Baths
- San Francisco -kasvitieteellinen puutarha
- Naciente de Tioyacu
- Oromina Sulfur Baths
- Waqanki Orchid Center
- Estadio IPD de Moyobamba
- Morro de Calzada
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Soritor?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Soritor, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Syyskuu ja lokakuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Soritor, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä heinäkuu ja kesäkuu. Maaliskuu ja huhtikuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas elokuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 24 °C ja öisin 18 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 960 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 25 °C päivisin ja 16 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 752 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 26 °C ja öisin 16 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 474 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 26 °C ja 17 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 751 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Soritor on 2937 cm.
Soritor: Hotellitiedot
Majoitukset | 22 |
---|---|
Halvin hinta | 22 € |
Korkein hinta | 77 € |
Suositut hotellit | Country Club Eco - Casa Jardín, Altavista Casahotel - Asociado Casa Andina, Selva del Sol , Muyuterra, Hotel Bombonaje, Luxurious Residence With Kitchen, Washer and Dryer with Views In the Center , DEPARTAMENTO 204 - HOSPEDAJE EDUCOL, DEPARTAMENTO 201 - HOSPEDAJE EDUCOL, DEPARTAMENTO 202 - HOSPEDAJE EDUCOL, Murano Hotel, Hotel Marcoantonio, Depa - 202, HOSPEDAJE EDUCOL, Acogedores ambientes familiares o pareja., HOSPEDAJE KUSWAL, Cozy rooms at local guide property. 8 Minutes to hot springs. |