Tervetuloa Enchanted Cottageiin! Tämä upea uusi mukautettu koti, joka sijaitsee halutulla East Beach -alueella, valmistui vuonna 2017, ja se esiteltiin äskettäin vuoden 2018 Christ Church Homes of Homesissa. Tässä design-kodissa on 5 makuuhuonetta ja 5-1 / 2 kylpyhuonetta. Tämä on hienostunut ranta-tyylinen sisustus, laajennettu korkeus 11 'katot kaikkialla ja avoin olohuone, joten se on täydellinen paikka rentoutua St. St. Simons. Sijaitsee Bruce Drive -rannan rannalla 9. ja 11. kadun välissä, tämä koti on vain lyhyen kävelymatkan päässä rannalta.
Kodin keskeinen osa on gourmet-keittiömestarin keittiö, eikä mitään yksityiskohtia ole unohdettu. Keittiö on täysin varustettu kaikilla laitteilla ja tarvikkeilla, joita tarvitset loman aikana. Mukana on yli kokoinen rakennettu jääkaappi / pakastin, kaasuliesi, kaksi astianpesukonetta ja ikoni-iso iso tila, jossa on tilaa neljälle syödä tai välipalaa. Ruokailutilassa on laaja ruokapöytä, johon mahtuu 10 henkilöä. Keittiön vieressä on elintilaa ja baarikeittiö kaikille viihdyttäville tarpeille. Nauti kaikista kodin mukavuuksista, kun rentoutut ylimitoitettuun huonekaluun ja katsot suurta taulutelevisiota.
Astu ulos olohuoneesta ja anna Lanai-hotellin ulkona viihdyttävä tila. Tämä alue, jossa on kohoava takka ja ulkotelevisio, luo täydellisen tilan palata ja rentoutua samalla, kun nautit eksoottisen pecky-sypressipuun katosta.
Kun poistut Lanaiista, astut alas oma uima-allasalueesi, joka sopii kaikille puolueesi jäsenille. Uima-altaassa on 8-tuumainen syvennysalue, jossa on uima-altaan sateenvarjo, jossa on ihana paikka oleskella tai pienille. Altaan vastakkaisella puolella voit rentoutua kaikilla, jotka nauttivat istuessasi 6 metrin pituisella vesipenkillä vesiputouksen alla. Uima-altaan ympärillä on lepotuoleja ja ylimääräisiä istuinalueita, jotta voit löytää lopullisen auringon ja hauskaa milloin tahansa. Allas voidaan lämmittää kylmempinä kuukausina pyynnöstä ympäri vuoden.
Ensimmäisessä kerroksessa Master Suite on tilava ja tarjoaa kaikki mukavuudet ja ominaisuudet, jotka toivovat. King-vuodetta ympäröivät kaksi oleskelualuetta ja suuri taulutelevisio. Kylpyhuoneen kylpyhuoneessa on spa-sisustus, jossa on kaksinkertainen turhamaisuus, vapaasti seisova kylpyamme, ylimitoitettu suihku ja vaatehuone.
Yläkerrassa valaistaan toinen asuintilaa, jota ympäröi kuisti, josta on näkymät uima-altaalle, kahvia / juomaa ja neljä makuuhuonetta, joissa on omat kylpyhuoneet. Mukana neljä yläkerran makuuhuonetta on yksi sellaisista kerrossänky huone mukautettuja kerrossänky sopii nukkua kuusi. Meripeninkulmainen kerrossänky on täydellinen lapsille ja sisältää jopa lukukannen leikkialueen, jossa on kirjoja ja pelejä!
Enchanted Cottage on räätälöity varmistamaan, että ryhmälläsi on kaikki sormenpäillä ja että olet koti, josta voit tehdä muistoja tulevina vuosina.
Kaikki tämän kiinteistön ryhmäkokoukset ja tapahtumat rajoittuvat matkustajien määrään (16 henkilöä). Tapahtumat, kuten häät, harjoitustilaisuudet jne., Eivät ole sallittuja.
Valitettavasti lemmikkieläimet eivät ole sallittuja
Liinavaatteet (pyyhkeet ja lakanat) tarjotaan
Saapuminen: 16:00 Lähtö: 10:00
200 jaardin kävelymatka 9. ja 11. kadun rannalle
Pysäköinti kuudelle ajoneuvolle
Vähimmäisikäraja, joka on 35 vuotta ja vuokrata kiinteistö.