Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

PARADISO on Dangar island. Peak of the Hill. Resort treetop style vibes

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan PARADISO on Dangar island. Peak of the Hill. Resort treetop style vibes valokuvagalleria

Oleskelualue
Ulkoruokailutilat
Yksityinen keittiö
Sekalaista
Terassi/patio

Koko koti

4 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta1632 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Ilmastointi
  • Kuivausrumpu

Tutustu alueeseen

Map
Dangar Island, NSW
  • Brisbane Water National Park
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Long Island Nature Reserve
    ‪6 min kävelymatka‬
  • Ku-ring-gai Chase National Park
    ‪40 min kävelymatka‬
  • Palm Beach, Uusi Etelä-Wales (LBH-Palm Beachin vesitasoasema)
    ‪355 min kävelymatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

PARADISO on Dangar island. Peak of the Hill. Resort treetop style vibes

Situated atop of the island Paradiso offers the ultimate in privacy and island living, This exceptional island retreat features two large pavilions, expansive outdoor entertaining areas, three queen bedrooms, three bathrooms and a double loft bed all set admist vibrant tropical gardens with captivating north facing river views.
Dangar island is the only car free island in NSW all within eighty minutes from CBD. The property backs onto the national park, on a double block of land.
There are internal and external stairs so not suitable for young children or folks with mobility issues.
Included are a semi commercial kitchen, twelve seater dining table, and pool/air hockey table in the under house games room with an outdoor pizza oven and fire pit.
This is not a party house, Dangar is an inclusive, creative, residential area, so noise complaints are dealt with the same as any other residential area.. Come enjoy the birdlife, stunning surrounds situated on the mightly Deerubbin (Hawkesbury) river. Local bushwalks, boating and swimming on the river and soak up natures tranquility.
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Central Coast Hinterland. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa 2 kylpyhuonetta ja pyykinpesukoneen.
  • Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla pyykinpesukone, 2 kylpyhuonetta ja hiustenkuivaaja
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Central Coast Hinterland ja Brisbane Water National Park

Majoittaja

deborah dubois

Puhutut kielet

Englanti

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla talossa: Wi-Fi

Makuuhuoneet

  • 4 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Suihku
  • Vessapaperi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta, mutta siellä on kaasukäyttöisiä laitteita – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Yleistä

  • Yksikön koko: 1 632 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet::

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta mutta että siellä on kaasulaitteita. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero PID-STRA-71728, 2083

PARADISO on Dangar island. Peak of the Hill. Resort treetop style vibes – arvostelut

Arvostelut

Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 0 arvostelua

Arvostelut

Arvosteluja ei vielä ole

Kirjoita tälle majoituspaikalle ensimmäinen arvostelu majoituksesi jälkeen.