Uusi asunto, erittäin suuri, valoisa ja varustettu aurinkosähköpaneeleilla energiaa varten.
Kahden hengen huone, kahden hengen huone, iso keittiö upealla merinäköalalla, iso parveke. Se mahtuu mukavasti jopa 5 henkilöä.
Se on varustettu ilmastointi ja lämmitys, taulutelevisio, Wi-Fi.
Keittiö merinäköalalla on hyvin varustettu ja siinä on uuni, jääkaappi ja ruokapöytä.
Kylpyhuoneessa on kylpyamme suihkulla, bidee, hiustenkuivaaja.
Vieraat pääsevät rannalle jalkakäytävällä 2 minuutissa ja käyttävät ilmaiseksi sähköpyöriä ja maastopyöriä. Baarit, ravintolat, supermarketit sekä bussi- ja junapysäkit ovat kävelyetäisyydellä. Taorminaan pääsee helposti bussilla tai autolla noin 20 minuutissa. On mahdollista järjestää retkiä Etnan tulivuorelle, Alcantara-rotkoille, Aeolian saarille ja tyypillisiin pieniin lähellä sijaitseviin kyliin, elokuvan "Kummisetä" kuuluisiin paikkoihin.
Lisäksi luonnosta ja eläimistä kiinnostuneille vieraille on mahdollista osallistua eläinten hoitoon sekä hedelmien ja vihannesten sadonkorjuutoimiin läheisellä perhetilalla, johon pääsee polkupyörällä tai autolla 10 minuutissa. Ruoanlaittokursseja järjestetään pyynnöstä kiinnostuneille vieraille, jotka voivat oppia keittämään joitain Sisilian perinteiden tyypillisiä ruokia.