Boskenna on ihana 5 makuuhuoneen omakotitalo, josta on upeat näkymät merelle. Täydellinen talo suurille ryhmille, jotka haluavat päästä pois kaikesta. Talo tarjoaa tilaa ja mukavuutta ja tarjoaa täydellisen tukikohdan loistavalle lomalle. Ulkona olevassa rakennuksessa on myös täysikokoinen pöytätennispöytä nautinnoksi.
Ihastuttava ja tilava talo, josta on upea merinäköala. Se on alle mailin päässä Bossineyn paikalliselta lahti - jyrkkä kävelymatka alas, mutta sen arvoinen upea surffaus ja rock-altaat, kun vuorovesi on ulkona. Rannikkoreitit eivät ole kaukana ja kuningas Arthurin linnan mystiset rauniot Tintagelilla ovat vain puolitoista mailia tiellä. 2 mailin päässä on Boscastle, historiallinen Cornishin kalastajakylä, jolla on valtava viehätys ja luonne. Trebarwith Strandin erinomainen surffausranta on vain 5 minuutin ajomatkan päässä ja Polzeath vielä 20 minuuttia.
Tämä tilava talo on upea perheille tai kaveriporukoille ja on hieno paikka rentoutua.
Se koostuu houkuttelevasta olohuoneesta, ruokasalista ja suuresta keittiöstä, joista kaikista on upea merinäköala. Fabulous patio alueilla pöytä ja tuolit ruokailla. Patio näyttää merelle ja on puutarhan yläpuolella, jossa on paljon tilaa lasten leikkiä varten. Ulkotilassa on myös täysikokoinen pöytätennispöytä nautinnoksi.
Kiinteistö koostuu:
2 kahden hengen huonetta (king size-vuoteet). Päämakuuhuone, TV.
2 kahden hengen makuuhuonetta
1 kerrossänky
1 kylpyhuone yläkerrassa
1 kylpyhuone alakerrassa ja 1 vaatehuone
Suuri keittiö, jossa astianpesukone, pesukone / kuivausrumpu, mikroaaltouuni, jääkaappi / pakastin
Ruokasali - näkymät merelle
Olohuone, TV / DVD / CD-soitin ja lasiovet ulos upeaan suureen terassiin, joka sopii erinomaisesti auringonottoon kauniilla näkymillä.
Täysin suljettu puutarha, jossa bbq ja täysikokoinen pöytätennis ulkopuolisessa aidassa.
Pinnasänky ja syöttötuoli toimitetaan maksutta
Vuodevaatteet (puhdasta puuvillaa), joissa sängyt. Kylpy- ja käsipyyhkeet. Tuo omat rantapyyhkeet.
Keskuslämmitys, sähkö sisältyy hintaan
Pysäköinti 4 autolle.
Enintään 2 koiraa toivottaa tervetulleeksi Boskennaan, hinta on 25 puntaa koiraa kohti.
Langaton internet.
Kaunis St. Nectanin Kieven vesiputous ja Hermitage sijaitsevat tien varrella, ja lähellä on monia upeita rannikkokävelyjä ja hyviä pubeja / ravintoloita.