Rauhallisella asuinalueella Mourillon-alueella (Toulon East), T3-huoneisto ylittää itään länteen 60m²: n 12. kerroksessa hissillä.
Huoneisto on erittäin valoisa, ja sen miellyttävästä ympäristöstä on selkeä merinäköala Toulonin satamaan.
Se koostuu päähuoneesta, varustetusta keittiöstä (jääkaappi, uuni, mikroaaltouuni, liesi, astianpesukone ...), 2 makuuhuoneesta, joista toisessa on pieni kaihtimella varustettu parveke, kylpyhuone (pesuallas, suihku, seinälle ripustettu wc) ja kodinhoitohuone.
Kaunis täysin remontoitu T3-asunto, johon mahtuu 5 henkilöä.
Sijaitsee rauhallisessa asunnossa, josta on näkymät merelle ja Toulonin satamaan, 2 makuuhuonetta, joissa parivuode ja vuodesohva.
Ihanteellisella paikalla kaikki voidaan tehdä jalka:
- 2 minuutin päässä Provencen markkinoilta
- 2 minuutin päässä kaupoista (kasino, Picard, Mourillonin keskusta)
- 10 minuutin päässä rannoista
- 500 m Korsikan lauttalaiturilta
Residenssissä on myös suuri pysäköintialue ja puisto, jossa on lasten leikkipaikka.
Ihanteellinen viettämään upea lomaviikko.
Bussit ja kaupat lähellä (Provencen markkinat, supermarketit ...)
Olet 450 metrin päässä rannoista ja 50 metrin päässä kaikista kaupoista,
15 minuutin kävelymatkan päässä Toulonin keskustasta, alle 10 minuutin kävelymatkan päässä Mourillonin rannoista tai La Mitrerin puroista.
50 metriä linja-autoliikennettä, (linjat 3 tai 23 "Grignan" -pysäkki) Linja-autolautat La Seyne (Plages des Sablettes) ja St Mandrier.
7 minuutin moottoritiet Marseilleen / Nizzaan.