Koko loma-asunto

Cottage Tours, 7 huonetta, 14 henkilöä

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Cottage Tours, 7 huonetta, 14 henkilöä valokuvagalleria

Uima-allas
Televisio
Ulkoruokailutilat
Sisätilat
Jääkaappi, mikroaaltouuni, astianpesukone, pakastin

Arvostelut

9,0 kautta 10.
Upea

Koko koti

6 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta14 henkilöä211 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Pyykinpesukone
  • Pysäköinti saatavilla
  • Grilli
  • Keittiö
  • Kuivausrumpu

Tutustu alueeseen

Map
Tours, Centre - Loire Valley
  • Toursin katedraali
    ‪7 min ajomatka‬
  • Place Plumereau (aukio)
    ‪8 min ajomatka‬
  • Parc des Expositions de Tours (messu- ja konserttikeskus)
    ‪10 min ajomatka‬
  • Tours (TUF-Tours Loiren laakso)
    ‪5 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Cottage Tours, 7 huonetta, 14 henkilöä

Tämä päättäväisesti kaupunkimökki, sekä sen sijainti että nykyaikainen ja erittäin toiminnallinen henki, koostuu päärakennuksesta (10 henkeä) ja pienestä talosta (4 henkeä) lähellä A10-moottoritien poistumista. R. d.c. : Olohuone-keittiö-lounge (astianpesukone, mikroaaltouuni, sohva jne.), 1 vuode. (sänky 160, 1 sänky 90), 2 vuodetta. (sänky 160), 1 vuode. (3 vuodepaikkaa 90), vauvan sänky, 2 kylpyhuonetta ja 2 wc: tä. Liite: olohuone-keittiö (l-takka, mikroaaltouuni, sohva), 1. makuuhuone (2 vuodetta 90), toinen makuuhuone (sänky 140), kylpyhuone WC: llä. WIFI-yhteys on käytettävissä. Lämmitys sisältyy hintaan. Puutarha 1000 m ² suljettu (mahdollisuus pysäköidä 4 tai 5 autoa). Sisäuima-allas ja lämmitetty ympäri vuoden. ULKOPUOLINEN: koko vuoden 2018. Tourainen sydämessä sijaitseva City Break -mökki on ehdottomasti kaupunkialue: sen sijainti on ensin ja sen nykyaikainen henki ja ultra-toiminnallinen. 2 minuutin päässä A10-moottoritien uloskäynnistä ja 5 minuutin päässä keskustasta (taiteen ja historian kaupunki, kongressikeskus), lähellä Marmoutierin luostaria, voit myös liittyä Loire �� Vélon silmukka pienellä tiellä, joka ulottuu viinitarhan ylittämällä polulla. Mökistäsi pääset Ste Radegonden alueelle portaikon kautta kiinteistön juurella (Park Ste Radegonde vain 15 minuutin kävelymatkan päässä!). Mökki koostuu päärakennuksesta ja toisesta pienemmästä ja riippumattomasta mökistä. Hotelli sopii erinomaisesti jälleenyhdistämiseen ystävien tai perheen kanssa WE: n tai enemmän. Sen kaunis uima-allas tarjoaa hetkiä rentoutumiseen ja yhteiseen iloon unohtamatta Chenonceauxia, Amboisia, Azaya Rideaua, Villandrya, Chambordia ja niin monia muita niin lähellä. Mikroaaltouuni, Pyykinpesukone, Suljettu maa, Astianpesukone, Bungalow, Grilli, Televisio, Puutarhakalusteet, Yksityinen uima-allas, Perintö, Mukavuus, Kuivausrumpu, Pakastin./ Jääkaappi-pakastin, Pis. Katettu tai lämmitetty, Internet: cpl tai wifi, Vauvatarvikkeet, Loppusiivous, Pysäköinti, Lämmitys mukana, Terassi, Puutarha, Sertifioitu matkailu ja vamma, Kaupunkimaja, Omakotitalo, Optio-sivut, Valinnat. wc-liinavaatteet. Mahdollisuus maksaa paikan päällä: Siivousmaksu: 80 €. Pesulaite (1 kylpypyyhe + 1 pyyhe + 1 käsine): 5 €. liinavaatepakkaus vuodepaikkaa 90: 8 €. liinavaatepakkaus vuodetta 140: 8 €. liinavaatepakkaus vuodetta 160: 10 €.


Matkailu vero maksetaan paikan päällä
Tämä mökki sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Château Gaudrelle, Vins de Vouvray. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Mökissä tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja yksityisen uima-altaan.
  • Mökissä tarjoaa asiakkaille yksityisen uima-altaan, keittiön ja pyykinpesukoneen
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille terassin
  • Sijaitsee vain 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Château Gaudrelle, Vins de Vouvray ja 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Lulu Parc
Tämä mökki tarjoaa asiakkaiden käyttöön terassin, grillejä ja puutarhan. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi.

Tämä mökki on savuton.

Majoittaja

Poplidays

Puhutut kielet

Englanti, ranska, saksa ja espanja

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Yksityinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla mökissä: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Mikroaaltouuni
  • Pakastin

Makuuhuoneet

  • 6 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 3 kylpyhuonetta
  • Pyyhkeet saatavilla

Oleskelutilat

  • Olohuone

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ulkotilat

  • Grilli
  • Patio
  • Puutarha
  • Puutarhakalusteet
  • Terassi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
  • Huoneessa esteettömyyttä helpottavat ominaisuudet
  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 211 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero NOT_REQUIRED

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Gite Tours, 6 Bedrooms, 14 Persons Tours
Gite Tours, 6 Bedrooms, 14 Persons Private vacation home
Gite Tours, 6 Bedrooms, 14 Persons Private vacation home Tours
12518092833

Gite Tours, 6 bedrooms, 14 persons – arvostelut

Arvostelut

9,0

Upea

Arvosana 10 - Loistava. 5 kautta 7 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 7 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 7 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 1 kautta 7 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 7 arvostelua

8,0/10

Siisteys

Arvostelut

4/10 Huono

lydie c.

Huonoa: Siisteys
Séjour entre amis
A l’extérieur on entend beaucoup l’autoroute. Le gîte , la piscine et le jardin manque beaucoup d’entretien.
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2024

10/10 Loistava

Deborah C., paris

Hyvää: Siisteys
Parfait!
Lieu parfait pour se retrouver en famille et entre amis!!
Yöpyi 2 yötä syyskuussa 2022

10/10 Loistava

sophie F.

Hyvää: Siisteys
Excellent séjour !
Maison absolument parfaite, et très bon accueil !
Yöpyi 7 yötä helmikuussa 2022

10/10 Loistava

philippe m.

Hyvää: Siisteys
Sejour juillet
Belle maison, agreable terrasse, suoerbe piscine. A noter du bruit avec les avions qui passent a proximité. Tres bon séjour. Excellent accueil.
Yöpyi 7 yötä heinäkuussa 2019