Vietä loma viihtyisässä huoneistossa lähellä Reinhard Forest.
Päässä asunnosta voit sukeltaa suoraan kaunis luonto ja anna sielusi.
Huoneistossa on 3 kerroksessa.
Pohjakerroksessa on hyvin varustettu keittiö, ruokailutila kuudelle henkilölle (kaksi syöttötuoleja on saatavilla). Vieressä ja vastapäätä avoin ristikko on viihtyisä olohuone.
Pitäisikö kylmä ja epämukava, sinä käpertyä sohvalle edessä seisoo olohuoneessa vuolukivi kiuas. Koirallesi, koira kori tuoreita katto, ja vesi ja ruoka-astia on valmis. Ensimmäisessä kerroksessa on kylpyhuone, jossa on kylpyamme.
Toisessa kerroksessa on kaksi makuuhuonetta, joista toisessa oma suihku. Jokainen huone tässä kerroksessa on vauvan matkasänky on yhteensopivat vuodevaatteet. Ullakolla voit odottaa toisen suuren futon sänky 1,40m leveä, oleskelualue ja pieni keittokomero. Myös tässä kerroksessa on suihku.
Huoneistossa suljetun, ei saa tutustua oma puutarha. Täällä voit rentoutua ja nauttia auringosta ja järjestää mukava grillit. Lapset voivat leikkiä turvallisesti täällä.
Hinta on käyttöasteen 4 henkilöä, jokainen ylimääräinen henkilö maksaa 10 euroa ylimääräistä per yö
Saavuttaessa 16 tuntia
Lähtö klo 11