Astu oikealle Bikini Topiin asti! Viehättävä 3 makuuhuoneen, 2 bath mökki huoneisto on täydellinen paikka nauttia rannasta, baareja ja monia ravintoloita Tybee n South End! Tämä 1930-luvun Tybee-mökki on kunnostettu ja päivitetty hiljattain. Koti tarjoaa vierailleen kaunis, rentouttava tunnelma ja täydellinen paikka rentoutua ja rentoutua aurinkoisen päivän jälkeen.
Toisen kerroksen sisäänkäynti kotiin tervehtii vieraille kauniisti sisustettua avointa oleskelutilaa, jossa on suuri poikkipinta-ala sohva ja 46-tuumainen taulutelevisio. Ruokailutila aivan olohuoneessa on ruokapöytä, johon mahtuu 8 henkeä, täydellinen perhe-ateria varten, joka on valmis paikan päällä täysin varustetussa keittiössä - joka sijaitsee ruokailualueen takana.
Hotellissa on 3 huonetta ja 2 jaettua kylpyhuonetta. Ensimmäisessä huoneessa on king-size-vuode TV: llä. Toisella vierashuoneessa on queen-vuode, ja kolmannella makuuhuoneella on king-vuode, ja t��män makuuhuoneen vieressä olevat lisävuodevaatteet ovat 2 erillistä vuodetta, joten tämä tila on täydellinen vaihtoehto lapsiperheet. On 2 vierashuonetta, joista toisessa on kylpyamme ja suihku yhdistelmä, ja toisessa kylpyhuoneessa on vain claw-jalka-amme.
Tämä huoneisto on koko 2. kerroksen suuri mökki koti. Yksikön sisäänkäynti on yläkerrassa. Parveke on täydellinen rentoutua auringonpaisteessa. Off-street parking 2 ajoneuvoa on saatavilla.
Tarvitsen enemmän tilaa? Kysy varaamalla koko mökki seuraavaan perhejuhliin tai monen perheen lomalle Tybeen saarelle. Bikini Top voidaan yhdistää Bikinin pohjaan, ja sitä voi käyttää yhteisten, sisätilojen lukittavien portaiden kautta. Molempien kiinteistöjen yhdistelmä luo 5 makuuhuonetta, joissa on lisää joustavia vuodevaatteita ja kaksi täydellistä keittiötä ja oleskelutilaa.
2020 Minimi yöt: kaikki 4 yötä 12. kesäkuuta - 8. elokuuta