Kaunis viinitarha sijoitettu Vancouverin laitamille vain muutaman minuutin päässä moottoritieltä I-5 tai I-205. Alle puoli tuntia Portland Oregoniin ja kaikki se on tarjottavanaan. Kun ajattelet viininmaistelua tai hiljaista romanttista viikonloppumatkaa Tämä surkea koti on vastaus! Grand Chateau sijaitsee 20 hehtaarin yksityisellä hyvin hoidetulla kiinteistöllä, jossa kaukana olevat naapurit ovat riittävän kaukana, jotta voit nauttia yksinäisyydestäsi. Kääri kuisti on hauskaa ympäri vuoden, ja takapihan kaasutakka on hieno tapa kerätä yöllä. Viinitarha on toimiva maatila, joten treenaamme takana 20 päivästä riippuen.
Vineyardin naapurialueet ovat enimmäkseen toimivia maatiloja, jotka saavat sinut tuntemaan olosi syvällä maassa. Aamulla voit kävellä tämän 20 hehtaarin taivaanpalan ympärillä tai nauttia kuuman kupin kahvia tai suosikki teetä kuistilla, joka kiertää kodin alatasoa, tai rentoutua omalla parvekkeella, yksi tyylikkäistä sviiteistämme! Joka tapauksessa näkymät ovat henkeäsalpaavat!
Tämä on paikka tulla rentoutumaan päivittäisestä hälinästä, tehdä muistoja, jotka kestävät eliniän!
Viini - olut - siideri OH! Kiinteistö on osa Heathen Brewing -yritystä. Heathen Brewing avattiin vuonna 2012. Paavali luo käsityöolut hevospatoksessa, mutta nyt se on pienimuotoinen täystuotantopanimo. Tämä on vain 2 mailia kadulla. Vuonna 2015 Heathen Feral-pubi avasi keskustan, jotta käsityöalukset voitaisiin yhdistää upeaan ruokaan. Nopeasti eteenpäin vuoteen 2016, ja heimoon lisättiin 20 hehtaarin viinitarha ja viinitila. Nyt Heathen Estate Wine ja pian siideri ovat osa pakanoiden tarjontaa. Kysy vieraasi lahjasta, jonka saat tarkistaessasi Feral Pubia !?