Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Lichtdurchflutete Villa mit Pool, Traumhafter Blick zum Meer

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Lichtdurchflutete Villa mit Pool, Traumhafter Blick zum Meer valokuvagalleria

Ulkouima-allas
Ruokailu
Ulkouima-allas
2 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, vauvan matkasänky, Wi-Fi
Ruokailu

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone4 henkilöä100 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Grilli
  • Uima-allas
  • Pysäköinti saatavilla
  • Ilmastointi
  • Keittiö
  • Ulkotilat

Tutustu alueeseen

Map
Vejer de la Frontera, Provinz Cádiz
  • Plaza de España
    ‪11 min ajomatka‬
  • Fuente del Gallon ranta
    ‪23 min ajomatka‬
  • Playa de El Palmar
    ‪26 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Lichtdurchflutete Villa mit Pool, Traumhafter Blick zum Meer

Huvila, jossa on yksityinen uima-allas ja keittiö
Ulkouima-allas ja grillejä kuuluvat tämän savuttoman huvilan palveluihin. Huvilassa on yksityinen uima-allas sekä keittiö ja patio. Asiakkaiden käytössä on ruokailualue, jääkaappi, mikroaaltouuni ja televisio. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä.
Ilmastoiduissa huoneissa on yksityinen uima-allas ja kahvin-/teenkeitin. Huoneessa on patio. Keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja erillinen ruokailualue. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja hiustenkuivaaja. Siivous on saatavilla pyynnöstä.
Tässä huvilassa käytössäsi on ulkouima-allas.
Tämä huvila sijaitsee lähellä kohdetta Playa de El Palmar. Majoituspaikassa on saatavilla ulkouima-allas. Huvilassa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi yksityisen uima-altaan ja keittiön.
  • Ilmastoitu huvila, jossa asiakkaille on tarjolla yksityinen uima-allas, keittiö ja patio
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
  • Sijaitsee 11 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Castillo ja 11 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Iglesia del Divino Salvador
Tämä huvila tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan ja grillejä. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huvila on savuton.

Majoittaja

Ute Mergner

Puhutut kielet

Englanti, saksa ja espanja

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Rantatuolit

Uima-altaat/kylpylä

  • Ulkouima-allas
  • Yksityinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huvilassa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Vedenkeitin

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku
  • Vessapaperi

Oleskelutilat

  • Erillinen ruokailualue
  • Olohuone
  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • Kirjoja
  • Stereot
  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Grilli
  • Patio
  • Puutarhakalusteet

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Siivouspalvelu (pyynnöstä)
  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Siivouspalvelu (pyynnöstä)
  • Yksikön koko: 100 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero CTC-2023078913

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Lichtdurchflutete Villa mit Pool, Traumhafter Blick zum Meer – arvostelut

Arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 2 kautta 2 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 2 arvostelua

10/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Steve S.

Hyvää: Siisteys
Lovely Villa, Tranquil Location
Four lovely days in this stunning holiday villa. In the country, but a 10 minute drive from the beach, and the wonderful hilltop town of Vejer. Ute has some great knowledge of local eateries - which were fantastic!! If you want to chill out, this is the place for you.
Yöpyi 4 yötä huhtikuussa 2024

10/10 Loistava

Michael S., Neuss, Deutschland

Hyvää: Siisteys
Perfekt
Einzigartige Location und liebenswerte Gastgeberin und Gastgeber! Die Lage des Hauses sucht ihresgleichen, in das Haus selbst kann man sich sofort verlieben, Ute und Hans verwöhnen ihre Gäste mit unaufdringlicher und kluger Herzlichkeit! Sehr empfehlenswert!
Yöpyi 21 yötä syyskuussa 2023