François, Elisabeth ja heidän tyttärensä Léa toivottavat sinut tervetulleeksi viettämään erinomaista oleskelua tässä huoneistossa, joka sijaitsee pienen vuorikylän sydämessä, hiljaisessa pienessä talossa, joka koostuu 2 huoneistosta 1. ja 1 studiosta pohjakerroksessa Vignecissä, lähellä Saint Laryä.
Kaikki kaupat tai muut palvelut ovat kävelyetäisyydellä, autoa ei tarvita.
Sijaitsee monien retkeilyjen ja monenlaisten aktiviteettien juurella ... lähellä kylpyläkompleksia, 900 m päässä gondolista, joka vie sinut rinteille. Tulet hiihtämään Francoisin hiihtoopettaja ja hiihtokoulun johtaja neuvoo sinua, jos haluat tietysti.
Aure-laakso, St Lary, Vignec, se on meidän maamme, olemme siellä syntyneet, elämme siellä, ja jos pysymme siellä, se johtuu siitä, että rakastamme tätä upeaa aluetta, joka on meidän ja tänään tavoitteemme Sen on tarkoitus ehdottaa ihmisille, jotka luottavat meihin, majoitusta ja vastaanottoa, joka vastaa heidän odottamistaan, mutta myös meidän omaamme: LÄHETÄT HALUA PALAUTTAMISEKSI ... Lisäksi sähkö nosti mittarin saapuessa ja lähdettäessä .
Odotamme sinut tietysti tervetulleeksi, mutta vaikka olemmekin hienovaraisia, olemme käytettävissäsi kaikissa kysymyksissä, pienimmillä, jotka todennäköisemmin parantavat vierailusi.
Tämän testamentin allekirjoittavat Elisabeth, Léa ja François