Hotellit Villalobón

Vertaa 58 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 39 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Villalobón: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Villalobón

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Villalobón
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteen Villalobón hotellit

Villalobón on loistava vierailukohde, mutta jos majoituksen löytäminen on vaikeaa ja etsit muita vaihtoehtoja, tämä lähistöllä sijaitseva kaupunki saattaa tarjota sinulle sopivia vaihtoehtoja.

  • 16 hotellia kohteessa Palencia

Kohteeseen Villalobón tutustuminen

Villalobón tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Villalobón ja sen lähellä kuuluu:

  • Plaza Mayor
  • Palencian katedraali
  • San Juan de Bañosin kirkko
  • San Isidro de Dueñasin luostari
  • Museo Palacio de Don Pedro I
  • Astudillon linna
  • Santa Eugenian kirkko

Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Villalobón, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Valladolid (VLL). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Villalobón?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Villalobón, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Villalobón, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Marraskuu ja lokakuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas elokuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 13 °C ja öisin 1 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 135 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 25 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 147 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 30 °C ja öisin 13 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 54 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 19 °C ja 2 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 170 mm.
  • Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Villalobón on 506 cm.

Villalobón: Hotellitiedot

Majoitukset
58
Halvin hinta
39 €
Korkein hinta
122 €
Suositut hotellit
AC Hotel Palencia by Marriott, Hospedium Hotel Europa Centro, Belvilla by OYO La Casa de Valen, Hotel Alda Centro Palencia, Hotel Eurostars Diana Palace, Hotel Rey Sancho Palencia, insideHome Ciudad de Palencia, Hostal Alda Palencia Plaza, Hotel En El Camino, Villa Ferrera Posada Rural, Hotel Rural la Concordia, Itsepalvelumajoitus La Alcubilla 10 hengelle, La Posada de las Casitas, Hotel Castilla Vieja, Concejo Hospedería