Eläkää kuin olisit maailman kaukana tästä 1. 5 hehtaarin kiinteistöstä, jossa uima-allas, kylpylä, puutarhatalo, ulkouimahuone, useita piha-alueita ja terasseja, parvekkeet, vesiputous, lampi, 4000 neliön jalkakoti, joka on suunniteltu täydellisella sekoituksella klassista arkkitehtuuria tyylejä. Tämän tilavan ja avoimen Storybook-asuinpaikan jokainen neliöjalka harkittiin huolellisesti ja tarkoituksella. 5 makuuhuonetta, hiljainen, keidas tunne omaisuutta on todella lumoava siitä lähtien kun syötät. Koti ja tontti ovat luontoystävän unelma, ja siellä on erilaisia kasveja ja puita, jotka kukkivat ympäri vuoden, mukaan lukien Monargin perhospuutarhassa olevat. Ryhmien viihdytyskyky ei parane, kun kokin keittiössä on Wolf-sarja, 2 pesuallasta, erillinen uuni, lämmityslaatikko, Subzero-jääkaappi, kaupallinen jääpalakone, erillinen märkä baarialue ja runsaasti käyttökelpoista sisä- ja ulkotilaa. Tyylikäs kivi- ja tiikkipuulattia useimmilla alueilla sekä upouusi matto 2 huoneessa. Nauti tästä yksityisestä ja rauhallisesta sijainnista, joka on edelleen niin lähellä useita ruokakauppoja, ravintoloita ja moottoritietä!
Eristäytynyt uima-allas ja poreallas, jossa olohuone ja takka, kaasulämmitin, vesiputous erillisellä puutarhamökillä. Täydellinen perheen vetäytyminen suurella ruohoalueella, joka sisältää lentopalloa, sulkapalloa, maissireiää ja viheriöttä.
7 matkustaja Yukonia, saatavana käytettäväksi vuokrauksen aikana. Mukana on myös 4 lainelautaa ja rantalelu matkallesi rannalle
Jos haluat yksinäisyyttä ja rentoutumispaikan, tämä on paikka sinulle.
15 minuuttia SD Zoo -eläinpuistoon, 20 min Legolandiin, 20 min rannalta, 35 min Seaworldiin, SD Zoo ja Delmarin reittiradalla. 45 min SD-lentokentälle. Tunnin Disneylandiin