Olemme tämän kauniin, ylimmän kerroksen huoneisto Makahan laaksossa. Olemme innoissamme jakaa pikku paratiisi, joka tarjoaa laajat panoraamanäkymät merelle, vuorille ja ympäröivälle maaseudulle tämän äskettäin uusitun ja päivitetyn 16. kerroksen "Penthouse Suite" -huoneistossa Makaha Valley Towersissa. Mukavasti nukkuu 4, jossa queen-vuode makuuhuoneessa, kerrossängyt puolessa makuuhuoneessa sekä kannettava sänky tuolle viidelle henkilölle. Tämä laite on täydellinen pari etsii romanttinen pakopaikka tai perhe etsii, että täydellinen perheystävällinen loma. Helppo (ilmainen pysäköinti) lähellä rakennusta ja nopea hissi, joka vie sinut melkein oikealle laitteen etuovelle, joten se sopii vammaisille ja vanhuksille. Myös viileä merituuli ja Keski-ilmastointi pitävät sinut jäähtyä 24/7.
Täysin kalustettu, yksi ja puoli makuuhuone, yksi kylpyhuone osakehuoneisto kauniissa Makaha laaksossa länsirannalla Oahu. Yksikkö on noin 680 neliöjalkaa ja nukkuu jopa 5 henkilöä, jossa on queen-size-vuode makuuhuoneessa, upouusi rakennettu kaksikerroksinen kerrossänky (uudet muisti vaahtomuovipatjat ja verhot ja ovet yksityisyyttä) puolen makuuhuoneen huoneessa , ja tarvittaessa siirrä kannettava sänky. Tämä yksikkö tarjoaa upeat merelle ja vuorille näkymät lanai ja on ylimmän kerroksen yksikköä näkymä koko rannikolle (älä varaa jos sinulla on pelko korkeuksia. Tämä ei ole yksikkö sinulle.)
Keittiö on täysin varustettu tuorella maalilla, uudella nikkelilaitteistolla, uudella jääkaapilla, astianpesukoneella ja liesi. Siihen kuuluu pieniä laitteita, kuten mikroaaltouuni, leivänpaahdin ja kahvinkeitin sekä astiat, ruokailuvälineet, ruoanlaittovälineet, kattilat ja pannut. Yksikössä oli juuri uusi sohva, nojatuoli, upouusi 43-tuumainen taulutelevisio olohuoneessa, 32 tuumaa makuuhuoneessa ja täysi lisävuode lakanat, tyynyt, tyynyliinat ja pyyhkeet. Myös rannikkavälineet, kuten jäähdytin, sateenvarjot, rantatuolit, pelastusliiveet, pari boogie-levyt, rantamat, ja paljon muuta ovat myös avuksesi. VAPAA KORKEA LANGATON INTERNET.
Makaha Valley Towers sijaitsee noin 35 minuutin päässä Honolulun lentokentältä ja 45 minuutin päässä Waikikin rannalta. Makaha Valley Towersissa on lomakeskus, jossa on kaunis uima-allas, grillipaikka ja 18-reikäinen golfkenttä (Makaha Country Club) aivan vieressä.
Hotelli sijaitsee vain yhden ja puolen kilometrin päässä (pitkä kävelymatka, lyhyt lenkkeily tai nopea ajo) kauniille, ruuhkautumattomalle ja maailmankuululle Makaha-surffausrannalle, joka sopii erinomaisesti uimaan, surffaukseen, parkitukseen ja rentoutumiseen. Tie noin viisi kilometriä, on myös Kaena State Park, joka on toinen erittäin kaunis uncrowded ranta suuri vaellusreitit pitkin merta. Voit käydä kahden ja puolen kilometrin päähän Kaenan pisteelle tai koko viiden mailin päässä Oahun pohjoisrannalle. Toinen lähellä vetovoima (kahdeksan mailia) on JW Marriottin Ko Olina Resort ja Disneyn uusi Aulani Resort, jossa on viisi manuaalista laguunia, ja erinomainen paikka uida, snorklata ja rentoutua koko perheelle. Se on myös koti Paradise Cove Luau, joka on paras luau, että olen ollut kaikilla saarilla!