Hyödynnä matalampaa hinnoittelua, kun rakennamme arvosteluja tälle uudelle kodille!
Kuningas päällikössä, kuningatar makuuhuone, toinen kuningatar makuuhuone, 3 kahden hengen makuuhuone. Nukkuu 9!
Tervetuloa "Curtis Laderaan", joka on yksi uusimmista loma-asunnoista. Laderan uudessa ja tulevassa kehityksessä. Tässä kauniissa kaksikerroksisessa kodissa on kaikki mitä tarvitset mukavaan kodikkaaseen oleskeluun. Runsas kävely- tai pyöräilyreitti on ympäri kehitystä tuntikausia tutkimalla aikaa tai ajamalla 20 minuuttia Zionin kansallispuistoon.
Curtis Laderran ensimmäinen kerros on tilava ja vieraanvarainen. Olohuoneessa on lepotuolit ja sohvat potkaistaksesi ja rentoutua kun katsot joitain televisioita. Upea keittiö on hyvin varustettu kaikilla esineillä, joita tarvitset valmistaaksesi ja tarjoamaan perheesi aterioita ja välipaloja. Ruostumattomasta teräksestä valmistetut laitteet ja valkoiset kvartsitiskit tekevät tästä tyylikkään modernin keittiön. Istuin tiskin päälle kolmelle! ruokasalissa on iso pöytä ja mahtuu 7 henkilöä. Katettu terassi on aivan ruokasalin ulkopuolella ja siinä on ilmapuhallin, joka lisää mukavuutta nautittaessa patio-pöydästä ja tuoleista. Älä unohda grilliä, joka tarjoaa ylimääräisiä keittovaihtoehtoja ympäri vuoden. Takaisin sisäpuolelta, isäntäsviitti lepää ruokasalista. Päälliköllä on parisänky ja TV sekä iso istuimen kylpyhuone, jossa on tupla-altaat, suihkussa käynti ja kylpyamme, liinavaatekaappi ja iso vaatekaappi. Siellä on rakas toinen makuuhuone, jossa queen-vuode, täysi kylpyhuone täydentävät tämän kerroksen.
Yläkerrassa voit nauttia tilavasta kauniista perhehuoneesta, jossa on nahkasängyt ja taulutelevisio. Kaksi muuta makuuhuonetta lisäävät viimeistelyn toiseen kerrokseen. Ensimmäisessä makuuhuoneessa on maalaistalo, jossa on queen-vuode, yöpöytä ja lipasto. Neljännessä makuuhuoneessa on 3 erillistä vuodetta runsaasti charmia. Toinen kylpyhuone täydentää mukavuutta ja toimivuutta tälle kerrokselle. Pesutuvassa on täysi pesukone ja kuivausrumpu.
Lomasi ei voitu asettaa täydellisempiin yksityiskoteihin. Koripallokenttä suurella matkailuautotyynyllä ja kaksinkertainen autotalli tekevät tästä kodista ihanteellisen.
Ole yksi ensimmäisistä, jotka varaavat nyt, kun hinnat ovat matalammat, kun rakennamme arvosteluja ja pian tulossa oleva pooli!
Tällä yhteisöllä on asuntovaunujen ja perävaunujen pysäköinti, mutta se on erittäin rajallinen - saatavuus perustuu First Come, First Serve -palveluun. Ylimääräinen ulkopysäköinti matkailuautoille ja perävaunuille on saatavana Block Storage -sivustolla vain 10 dollarilla päivässä - Soita varaamiseen Block Storage -sivustolle.
Tulossa pian: Yhteisön uima-allas
Ja niin paljon
TUPAKOINTI KIELLETTY
EI LEMMIKKEJÄ
UKK -
Kuinka kaukana St George Municipal -lentokentälle? 20 min tai 12. 6 mailia
Kuinka kaukana on St George? 12 min tai 7. 3 mailia
Kuinka kaukana on Zionin kansallispuisto? 55 min tai 36. 7 mailia
Kuinka kaukana on Tuacahnin taidekeskus? 25 min tai 15. 3 mailia
Kuinka kaukana on Sand Hallow State Park? 17 min tai 12. 4 mailia
Kuinka kaukana ruokakaupat ovat? Costco: 8 min tai 4. 1 mailia
Wal Mart Supercenter: 7 min tai 3. 3 mailia
Albertsonin: 7 min tai 3. 8 mailia
Kuinka kaukana on Snow Canyonin osavaltion puistoon? 28 min tai 16. 3 mailia