Tämä joenrantahotelli on täydellinen paikka lomallesi. Etsitpä kalastusta, metsästämistä, retkeilyä, melontaa / melontaa, ammuntaa tai toivoessasi vain paeta luontoa ja taukoa tavalliseen, tämä on oikea paikka sinulle.
Mökki sijaitsee kauniilla Arkansas-joen osuudella mailin päässä rannasta ja 130 hehtaarin yksinäisellä, hiljaisella maalla. Siellä on runsaasti tilaa tutkia, metsästää, kalastaa, pelata vedessä tai ottaa useita mailia kelluva tai veneretki jokeen. Siellä on 3 RV-koukkua niille, joilla on ylimääräisiä ihmisiä ja asioita mukana.
Talo on erittäin mukavasti varustettu ja upea ahven, josta on helppo unohtaa joki tai viettää tunteja perheen aikaa sisällä. Täydellinen paikka irrottaa ja rentoutua. Ja niille, jotka vielä haluavat pysyä yhteydessä, on tarjolla wifi-yhteys.
Mökki ja omaisuus on suunniteltu suuria tapahtumia ja ryhmätoimintoja varten, mutta myös erinomaisesti vain muutamalle ihmiselle päästäksesi vähän pois. Äskettäin lisätty on myös uusi ajo-traileri, jossa on tilaa 4 hengelle, täysin varustettu keittiö, kylpyhuone ja viihdetila. Se on kuitenkin lisämaksu. Koko paikka ja asetus on yksinkertaisesti kaunis. Se on aivan mahtavaa!