Erittäin hyvin hoidettu hirsimökki, jossa on monia ammeniteetteja, jotka sopivat kaikkiin vapaa-ajan tarpeisiisi. Istuu kukkulan päällä katsomalla henkilökohtaista uimareikääsi ja yksityistä rantaasi. Ota myös aikaa sekoittaa joitain juomia ja tanssi yö pois omaan baariin kellarissa, joka sisältää joitain aloitusjuomia lomallesi.
Mökissä on myös vammaisuuksia hissistä täyteen suihkuun (vain ole varovainen, että he haluavat pysyä siellä, kunnes kuuma vesi on poistunut) Paljon tilaa 4 parisängystä, parivuode ja 4 kaksoset parvella . Täydellisen keittiössä syvärasvakeittimillä iskuhakkuriin on kaikki siellä sekoittamaan uskomattomia illallisruokia.
Sillä grillausjoukolla meillä on kaikkea avotakkagrillistä hiilestä kaasuun. Ja laiskalle väkijoukolle 4 makuuasentoon sohvaa televisioita koko 250 elokuvaa ja aurinkotuolit rannalla.