Tässä savuttomassa hotellissa on yksityinen ranta, ravintola ja baari/aulabaari. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja omatoiminen pysäköinti. Lisäksi majoituspaikassa on ilmaiset sanomalehdet ja kielitaitoinen henkilökunta.
Hotel Sanmar tarjoaa 23 huonetta. Siivous on saatavilla päivittäin.
Tässä hotellissa käytössäsi on yksityinen ranta.
Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
Hotel Sanmar sijaitsee lähellä kohdetta Playa de Luañan ranta. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
Ilmainen Wi-Fi ja kiinteä internetyhteys joissain yleisissä tiloissa
Ilmainen omatoiminen pysäköinti
Voit tilata itsellesi syötävää majoituspaikan ravintolassa tai vaihtoehtoisesti nauttia juoman sen baarissa/loungessa
Aamiainen saatavilla lisämaksusta
Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat ilmaiset sanomalehdet aulassa, kielitaitoinen henkilökunta ja terassi
Majoituspaikan alueella on tarjolla yksityinen ranta
Sijaitsee 14 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Playa de Luañan ranta ja 14 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Biskajanlahti
Majoituspaikan alueelta löytyy yksityinen uimaranta. Majoituspaikasta löytyy ravintola. Majoituspaikan baari/lounge kutsuu nauttimaan drinkeistä. Wi-Fi ja kiinteä internetyhteys ovat saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi.
Hotel Sanmar tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös terassin, kielitaitoisen henkilökunnan ja ilmaiset sanomalehdet aulassa. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.
Tämä 3 tähden hotelli on savuton.
Majoituspaikassa on ravintola.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi ja kiinteä internetyhteys
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Ilmainen pysäköinti majoituspaikan alueen ulkopuolella
Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
Ruoka ja juoma
Aamiainen saatavilla lisämaksusta
Baari/aulabaari
Ravintola
Mukavuudet
Ilmaisia sanomalehtiä aulassa
Asiakaspalvelut
Kielitaitoinen henkilökunta
Siivouspalvelu (päivittäin)
Ulkotilat
Terassi
Yksityisellä rannalla
Esteettömyys
Ei hissiä
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.30. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 21.00.
Aikainen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet::
Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
Sisäänpääsy
Vastaanottovirkailija
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.
Majoituspaikan rekisteröintinumero G8554, G.8554
Lisämaininnat
Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Otathan huomioon, että tämä majoituspaikka voi hylätä varaukset, jos ne on tehty ryhmätapahtumiin tai juhliin, kuten polttareihin, osallistumista varten.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Hotel Sanmar Hotel
Hotel Sanmar Alfoz de Lloredo
Hotel Sanmar Hotel Alfoz de Lloredo
Hotel Sanmar – arvostelut
Arvostelut
9,6
Poikkeuksellisen hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 5 kautta 7 arvostelua
10–Loistava
5
Arvosana 8 - Hyvä. 2 kautta 7 arvostelua
8–Hyvä
2
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 7 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 7 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 7 arvostelua
2–Hirveä
0
9,8/10
Siisteys
9,6/10
Henkilökunta ja palvelu
10/10
Palvelut/mukavuudet
9,6/10
Majoituspaikan kunto ja tilat
9,6/10
Ympäristöystävällisyys
Arvostelut
10/10 Loistava
Lionel
16.10.2024
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Un endroit très reposant en bord de mer
Excellent endroit de séjour pour visiter la Cantabrie. Près de Santillana del Mar et de Comillas. L'hôtel est très bien avec une vue magnifique sur l'océan. Très bon petit déjeûner
Lionel
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2024
10/10 Loistava
JESÚS RAMÓN
1.7.2024
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
A pie de playa, dos restaurantes junto al hotel, muchos puntos turísticos cercanos, enclave perfecto.
JESÚS RAMÓN
Yöpyi 3 yötä kesäkuussa 2024
10/10 Loistava
Veronica
9.6.2024
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
INCREÍBLE UBICACION !!!
Habitación impecable con una maravillosa terraza con vistas al mar , desayuno muy completo.
Lo único que he echado de menos ha sido una cama doble.
Veronica
Yöpyi 1 yön kesäkuussa 2024
10/10 Loistava
Yeray
2.6.2024
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Yeray
Yöpyi 2 yötä toukokuussa 2024
10/10 Loistava
Juan Manuel
Matkusti kumppanin kanssa
26.5.2024
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
En general muy bien.
La habitación algo ruidosa a primera hora de la mañana, al estar próxima al comedor.
Juan Manuel
Yöpyi 2 yötä toukokuussa 2024
8/10 Hyvä
Lorena
Matkusti perheen kanssa
13.10.2023
Hyvää: Henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Estancia familiar
El hotel esta bien y esta al lado de la playa. Nos quedamos en el apartamento de 4 personas y solo habia una cama doble y un sofa que se hace cama (pero duermes en el propio sofa, no tiene colchon). El sofa no es comodo para dormir dos personas
Lorena
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2023
8/10 Hyvä
Walter
4.7.2023
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Lovely hotel but be careful which room you select
Room was very small - loft room so you could not stand up straight from toilet or at head of bed. We did not realise the size of the room but the it was very clean. There are bigger rooms available which were sold out when we booked but we did not realise just how small the room would be. No air conditioning but we requested a fan. Just a single window in the ceiling. Breakfast was good and staff friendly. Lovely restaurant attached to hotel and right on beach which was really great.