Kaksikerroksinen kattohuoneisto rannalle päin, merinäköala. 2 huonetta, mukaan lukien 01 sviitti, Wi-Fi, ilmastointi, kaapeli-TV, oma terassi grillauksella ja suuri virkistysalue merinäköalalla ja Pontal do Atalaialle, huoneiden parveke merinäköalalla. Erittäin viihtyisä olohuone ja keittiö, kaikki kalustettu, vuodevaatteet ja autopaikka. Täydellinen perheellesi, ihanteellinen pariskunnille, kaikki kauniita.
Arraial do Cabo on täydellinen veneilyyn, sukellukseen, surffaukseen, rentoutumiseen, treffailuun, upeaan auringonlaskuun nauttimiseen ja muihin.
Sijaitsee Arraial do Cabon tärkeimmällä ja kuuluisimmalla rannalla, tunnetaan paremmin Brasilian Karibian merellä ja kansallisena sukelluspääkaupungina. Upeat rannat puhtaalla ja kirkkaalla vedellä. Lähellä parhaita ravintoloita, markkinoita ja apteekkeja. Erinomainen surffaukseen, upeita veneretkiä, kelluva ravintola, Arraial do Cabo on paratiisi hyppysissäsi. Tule nauttimaan paratiisista tällä upealla rannalla sijaitsevassa kattohuoneistossa, josta on etuoikeutettu näkymä
Wi-Fi
ILMASTOINTI,
TV,
TERASSI PALJON (YKSITYISEN)
AUTOTALLI,
SAFE,
MAXIMUM 05 IHMISET;
EI PALAUTUMISTA VOIDAAN VIRHEEN,
EI SEKÄ Lemmikkejä,
TYÖTÄMME SOPIMUKSEEN,
Teemme yhteistyötä PAY PAL: n kanssa
Tarjoamme sänkyliinat.
Hinnat, joita ei mainosteta, johtuvat siitä, että ne ovat erilaisia