Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Villa Tanja, josta on upeat näkymät Adrianmerelle
Hiljattain rakennettu huvila lyhyen matkan päässä kaupungin keskustasta, mutta silti vain viiden minuutin ajomatkan päässä. Muutaman vuosisatojen vanhojen oliivipuiden ympäröimä tarjoaa upeat näkymät Adrianmerelle. Moderni muotoilu tarjoaa mukavuutta läpi huvilan. Rauha ja hiljaisuus upealla näköalalla tekevät lomastasi erityisen. Huvilassa on valtava olohuone ja parveke yläkerrassa sekä kolme makuuhuonetta alakerrassa. Vanhankaupungin baarin muinainen linnoitus on kävelyetäisyydellä ja lähin ranta on 5 km: n päässä.
Tämä loma-asunto sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Omerbasic's Mosque. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi 2 kylpyhuonetta ja parvekkeen.
Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille 2 kylpyhuonetta ja parvekkeen
Sijaitsee 13 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Omerbasic's Mosque ja 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Islamski Kulturni Centar Barin kulttuurikeskus
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Makuuhuoneet
3 makuuhuonetta
Kylpyhuone
2 kylpyhuonetta
Ulkotilat
Parveke
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Yleistä
Majoituspaikka ei salli lapsia.
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Tämä majoituspaikka ei salli lapsia.
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Villa Tanja With Outstanding View Over the Adriatic sea Bar
Villa Tanja with outstanding view over the Adriatic sea – arvostelut
Arvostelut
2,0
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
10–Loistava
0
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 1 kautta 1 arvostelua
2–Hirveä
1
2,0/10
Siisteys
Arvostelut
2/10 Hirveä
Marcos F.
18.8.2021
Huonoa: Siisteys
HORRIBLE
j'ai appris le matin même de mon arrivée par le propriétaire qu'il l'avait loué à une autre personne et n'avait pas confirmé à ABRITEL. or abritel m'avait débit 522€ et confirmé la réservation.
Je vais donc amorcer une action en justice pour un dédommagement.