Hotellit Bleyen-Genschmar
Vertaa 94 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 65 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Bleyen-Genschmar: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Bleyen-Genschmar

Hotel Schloss Reichenow

Hotel Polonia - Frankfurt-Oder

Palais am Kleistpark

B&B HOTEL Frankfurt-Oder

Gut Klostermühle

Hotel Altberesinchen

Hotel Kaliski

Hotel Schloss Neuhardenberg

Hotel Zur Alten Oder Frankfurt

kaunis talo "Oderbruch helmi"

Tervetuloa Oderbruch

Strandhotel Vier Jahreszeiten Buckow

Hotel City Residence Frankfurt-Oder

City Park Hotel
Kohteeseen Bleyen-Genschmar tutustuminen
Bleyen-Genschmar tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Bleyen-Genschmar ja sen lähellä kuuluu:
- Ujście Warty National Park
- Maerkische Schweiz Nature Park
- Badestelle Alte Oder
- Kivinen näkötorni
- Trepliner-järvet
- Pyhän Jaakobin kirkko
- Torzymskan museo
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Bleyen-Genschmar?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Bleyen-Genschmar, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Bleyen-Genschmar, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja helmikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 9 °C ja öisin -2 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 138 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 23 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 156 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 25 °C ja öisin 12 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 217 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja 0 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 157 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Bleyen-Genschmar on 668 cm.
Bleyen-Genschmar: Hotellitiedot
Majoitukset | 94 |
---|---|
Halvin hinta | 65 € |
Korkein hinta | 179 € |
Suositut hotellit | Hotel Schloss Reichenow, Hotel Polonia - Frankfurt-Oder, Palais am Kleistpark, B&B HOTEL Frankfurt-Oder, Gut Klostermühle, Hotel Altberesinchen, Hotel Kaliski, Hotel Schloss Neuhardenberg, Hotel Zur Alten Oder Frankfurt, kaunis talo "Oderbruch helmi", Tervetuloa Oderbruch, Strandhotel Vier Jahreszeiten Buckow, Hotel City Residence Frankfurt-Oder, City Park Hotel, Haus Vergissmeinnicht in Ruhiger, Ländlicher Lage. Ein Schritt ins Oderbruch ! |