Varaa Hotellit huonepalvelulla kohteessa Calella de Palafrugell
Calella de Palafrugell: Hotellit huonepalvelulla − tarkista saatavuus
Tänä iltana
Tarkista kohteen Calella de Palafrugell hinnat täksi illaksi eli 24. maalisk. - 25. maalisk.Huomisiltana
Tarkista kohteen Calella de Palafrugell hinnat huomisillaksi eli 25. maalisk. - 26. maalisk.Suosituimmat Hotellit huonepalvelulla Calella de Palafrugell

Casa Calella
Carrer de Codina 14, Palafrugell
Casa Calella sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Platja de Port Bo. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja baarin.
Aamiainen sisältyy hintaan
Ilmainen Wi-Fi

Hotel Alga
Avinguda de Joan Pericot i Garcia, 55, Calella de Palafrugell, Palafrugell
Hotel Alga sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Platja de Port Bo. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ulkouima-altaan ja ravintolan. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
Uima-allas
Lemmikkiystävällinen

Hotel Sant Roc
Plaza Atlantic 2, Calella de Palafrugell, Palafrugell
Hinta on 138 € per yö
138 €
sisältää verot ja maksut
21.4.–22.4.
Hotel Sant Roc sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta ses Aigües Mortes. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ravintola ja baari.
Ilmainen Wi-Fi
Ravintola
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Calella de Palafrugell
Näytä kaikki majoituspaikatAlin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.
Calella de Palafrugell: Hotellitiedot
Majoitukset | 7 683 |
---|---|
Halvin hinta | 138 € |
Korkein hinta | 138 € |
Suositut hotellit | Casa Calella, Hotel Alga, Hotel Sant Roc |
Viimeisimmät hotelliarvostelut kohteessa Calella de Palafrugellebookersn tarkistamat arvostelut

Park Hotel San Jorge & Spa by Escampa Hotels
4/5 Hyvä
Lemmikiystävällinen hotelli??
"Itse hotelli oli siisti ja mukava. Matkustimme koiramme kanssa ja valitsimme tämän hotellin, koska sen piti olla ”lemmikkiystävällinen”.
Lemmikistä veloitettiin törkeä 30 euroa/yö! Normaalisti muissa paikoissa hinta on ollut 10 euroa.
Kaiken lisäksi hotellin pihalla ei ollut edes roskakoria koiran jätöksille! Asiakkaat jättivät nämä kukkapurkkiin hotellin pihalle! Tämän lisäksi piti etukäteen allekirjoittaa joku paperi koiran mahdollisesti aiheuttamista vahingoista! Tällaista emme ole koskaan aikaisemmin joutuneet tekemään missään hotellissa Ruotsissa, Espanjassa,Ranskassa, Portugalissa, Tanskassa, Saksassa tai Itävallassa…
"
Tarkistettu asiakas yöpyi majoituspaikassa Park Hotel San Jorge & Spa by Escampa Hotels
Julkaistu 3 kuukautta sitten