Mäkeä metsän reunalla ja ilman minkäänlaista näkymää, voit nauttia tästä 10 hengen rauhallisesta huvilasta, josta on näkymät viinitarhoille ja Pennafortin rotkoon.
Provencen Callas-kylä viettelee sinut 2,5 km: n päässä tyypillisillä ravintoloillaan, Michelin-tähden ravintolalla "Les Gorges de Pennafort", Clotilden loistavalla leipomolla ja leivonnaisella, sen viinitarhoilla, erilaisilla kaupoilla, Savonitto-saipputehtaalla, vanhamyllyllä öljyllä ja etikalla.
Sinulla on myös paljon aktiviteettisuunnittelua, koska olemme meren (Sainte Maxime / Frejus 35 minuutin kohdalla) ja Gorges du Verdonin välissä kauniin Moustiers Sainte Marin kylän (Sainte Croix -järvi 40 minuutin päässä) välissä. Fayencen maan läpi kulkeva Saint Cassien -järvi on 40 minuutin päässä.
Nizzan ja Marseillen lentokentät ovat välillä 1–1,5 tuntia.
170 m2 talo on yhdellä tasolla, iso takkahuone ja täysin varustettu avoin keittiö. Siellä on kaksi makuuhuonetta, joissa kaksi erillistä vuodetta ja kolme makuuhuonetta, joissa parivuode 160 ja 180 x 200 cm. Kaksi kylpyhuonetta ja kaksi erillistä wc: tä.
Ulkona voit nauttia suuresta katetusta 30 m2 pergolasta, jossa on kaasugrilli, puutarhakalusteet ja aurinkotuoleja.
Mikä ilo rentoutua turvallisessa maanpäällisessä uima-altaassa, jonka mitat ovat 7–5 metriä. Allashuolto kerran viikossa sisältyy hintaan.
ominaisuudet:
-Televisio, WiFi
-mikroaaltouuni, perinteinen kahvinkeitin ja Senseo
-Pyykinpesukone, astianpesukone
- Pakollinen poistumistilojen puhdistus 120 €
- Vuokratakuumaksu 400 €
- Liinavaatteet eivät sisälly hintaan: saatavana pyynnöstä 15 euroa / henkilölakanat ja 5 euron / henkilö kylpypyyhesarja.
- Ystävämme eläimet eivät ole sallittuja.
Jos sinulla on kysyttävää, älä epäröi ottaa yhteyttä meihin ja odotamme toivottaa sinut tervetulleeksi