Koko mökki

Cabaña en la Playa Frente al mar en Cartagena

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Cabaña en la Playa Frente al mar en Cartagena valokuvagalleria

Ilmakuva
Ranta
Pyyhkeet, saippua, vessapaperi
Ulkoalueet
Terassi/patio

Arvostelut

2,0 kautta 10.

Koko mökki

3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta8 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Lemmikkiystävällinen
  • Pysäköinti saatavilla
  • Grilli
  • Ilmastointi
  • Keittiö

Tutustu alueeseen

Map
La Boquilla, Bolívar
  • La Boquilla Beach (ranta)
    ‪2 min kävelymatka‬
  • Las Americas International -messukeskus
    ‪7 min ajomatka‬
  • Playa Manzanillo
    ‪26 min ajomatka‬
  • Rafael Núñezin kansainvälinen lentoasema (CTG)
    ‪16 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko mökki on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Cabaña en la Playa Frente al mar en Cartagena

Mökki, jossa on keittiö
Tämän mökin palveluihin kuuluu grillejä. Mökissä on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on 2 kylpyhuonetta, pyykinpesukone, ilmainen Wi-Fi ja ruokailualue.
Ilmastoiduissa huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja silitysrauta/-lauta. Keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja erillinen ruokailualue. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku.

Tämä mökki tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Huoneissa on älytelevisio.

Tämä mökki sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta La Boquilla Beach (ranta). Mökissä tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Ilmastoitu mökki, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 2 kylpyhuonetta
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta La Boquilla Beach (ranta) ja 15 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Walls of Cartagena
Tämä mökki tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä mökki sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.

Majoittaja

villanenita

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla mökissä: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Jääkone
  • Kahvimylly
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Tehosekoitin
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Vessapaperi

Oleskelutilat

  • Erillinen ruokailualue
  • Olohuone
  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • Pelejä
  • Videopelejä
  • Älytelevisio

Ulkotilat

  • Grilli

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen
  • 9 lemmikkiä yhteensä

Sopivuus/esteettömyys

  • Määrätyt tupakointialueet

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 12.30

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.30

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Korkeintaan 9 lemmikkiä

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien ja tapahtumien (kuten perhejuhlat, syntymäpäiväjuhlat ja häät) järjestäminen on sallittua majoituspaikassa; enimmäisosallistujamäärä: 40
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 195702

Lisämaininnat

  • Jos matkustat lapsen kanssa, majoituspaikka saattaa vaatia sinua esittämään seuraavat asiakirjat: Kolumbiaan alle 18-vuotiaan lapsen kanssa matkustavia vanhempia voidaan pyytää esittämään lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (ulkomaalaisilta vierailta passi) sisäänkirjautumisen yhteydessä. Jos sukulainen tai huoltaja matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, sukulainen tai laillinen huoltaja voi joutua esittämään molempien vanhempien allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan ja kopion molempien vanhempien henkilöllisyystodistuksista. Jos vain toinen vanhemmista matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, hän voi joutua esittämään toisen vanhemman allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan. Lasten kanssa matkustavien asiakkaiden tulee olla yhteydessä Kolumbian konsulaatin toimistoon ennen matkaa saadakseen lisäohjeita.

Cabaña en la Playa Frente al mar en Cartagena – arvostelut

Arvostelut

2,0
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 1 kautta 1 arvostelua

2,0/10

Siisteys

Arvostelut

2/10 Hirveä

Melissa B.

Huonoa: Siisteys
Not a place I'd recommend to anyone.
What was stated in the description of the place was not what we got. If it wasn't for the fact our flight arrived at 11:00 PM and it took a long time to find the place, we wouldn't have even stayed the night. We were told that we would have two bedrooms, a living room, a kitchen, bathroom and laundry facilities. What we got was a sort of two bedroom (no door between the room) in what we think was the main floor basement, the bathroom wasn't finished, and if anything was on the floor (eg a blanket fell on the floor during the night) when it was lifted there were a lot of ants/bugs under it. The sort of kitchen was outside, with no fridge or stove and was so dirty it was disgusting.
Yöpyi 11 yötä syyskuussa 2024