Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Casa DE LUJO en Lomas de Cuernavaca con jacuzzi.

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Casa DE LUJO en Lomas de Cuernavaca con jacuzzi. valokuvagalleria

Uima-allas
Sisätilat
Ulkoalueet
Ulkoruokailutilat
4 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, Wi-Fi, vuodevaatteet

Arvostelut

9,8 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

4 makuuhuonetta5 kylpyhuonetta10 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Poreallas
  • Pyykinpesukone
  • Uima-allas
  • Ilmastointi
  • Keittiö
  • Kuivausrumpu

Tutustu alueeseen

Map
Tres de Mayo, Mor
  • Balneario La Cascada
    ‪8 min ajomatka‬
  • Tabachines Golf Club (golfkeskus)
    ‪9 min ajomatka‬
  • Catedral de Cuernavaca
    ‪10 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Casa DE LUJO en Lomas de Cuernavaca con jacuzzi.

Encuentra la elegancia de inspiración en una de las direcciones más exclusivas de Cuernava. Experimenta estar al aire libre con piscina climatizada, jacuzzi y un amplio jardín con juegos infantiles. Después de pasar un día bajo el sol disfruta de una acogedora sala tipo lounge para reuniones junto al bar con asador, estufa, internet y sonido. Esta propiedad de lujo tiene cuatro dormitorios muy amplios, dos de ellas cuentan con una cama king y un sofá, la tercera tiene 3 camas matrimoniales y la cuarta habitación una queen. Las cuatro habitaciones cuentan con baño privado y aire acondicionado, 3 de ellas tienen televisión. Cocina completamente equipada con todos los utensilios y electrodomésticos necesarios. Estacionamiento. Centro de lavado. Cuarto de servicio con baño propio. Se puede solicitar cocinera con previo aviso y costo de insumos. MÁXIMO 10 HUÉSPEDES EN TOTAL.
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Papalote Museo del Niño. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi porealtaan. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa keittiön ja 4.5 kylpyhuonetta.
  • Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 4.5 kylpyhuonetta
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla leikkikenttä
  • Sijaitsee 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Papalote Museo del Niño ja Plaza de Armas & Jardín Juárez
Tämä loma-asunto tarjoaa asiakkaiden käyttöön porealtaan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Majoittaja

karla López-Nava

Puhutut kielet

Englanti

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Poreallas
  • Uima-allas

Internet

  • Saatavilla talossa: Wi-Fi

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Tehosekoitin
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 4 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 4,5 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Sampoo
  • Suihku
  • Vessapaperi

Viihdetarjonta

  • Älytelevisio

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Määrätyt tupakointialueet

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta, mutta siellä on kaasukäyttöisiä laitteita – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 12.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta mutta että siellä on kaasulaitteita. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Casa DE LUJO en Lomas de Cuernavaca con jacuzzi. – arvostelut

Arvostelut

Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 0 arvostelua

Arvostelut

Arvosteluja ei vielä ole

Kirjoita tälle majoituspaikalle ensimmäinen arvostelu majoituksesi jälkeen.