Huoneisto Marina 2.
Mar-kattohuoneisto oma terassi. Allas. Ilmastoitu. WiFi. Satelliitti. Autotalli. Lähellä keskustaa.
Vasta rakennettu (2010). Erinomainen ja yksinomainen näkymät Prado de Conil ja Atlantin, Playa del Palmar merelle. 2 aikuista ja lasta. In rakentaminen 12 uutta ja modernia koteja puutarha ja oma uima-allas. Laadukkaita päättyy. Vuotiaiden marmori koko talon, terassi ja laatoitus kylpyhuoneessa, sähkökaihtimet, PVC puusepäntyöt 6 + 12 + 6. Täysin varusteltu keittiö, makuuhuone ja kylpyhuone. TV Flat DTT, satelliitti, WiFi 300 Mb, ilmastointi / olohuone ja makuuhuone, itsenäinen aurinkoenergia. Hälytys. Mahdollisuus autotalli. Rauhallisella alueella ja erittäin lähellä rantaa ja kaupungin. Erittäin hyvät yhteydet koko alueelle. Erinomainen kulttuurimatkailua. Romanttisille pareille.
Vuodesta terassit näet Prado de Conil ja Castilnovo uimaranta vartiotorni. Castilnovo torni rakennettiin vuonna kuudennentoista vuosisadan kuudennesta herttua Medina Sidonia, ennen mahdollista hyökkäystä muslimien berberien.
Terassit näkyy myös kirkkaina päivinä, rannikolla Pohjois-Afrikassa (Marokko Cap Spartel-) Voit ajaa Tarifa (40 minuuttia), jossa voit saalis lautalla Tanger; vain 35 minuutin matka läpi Gibraltarin salmen .... ;-)
Voit myös nähdä majakka Trafalgarin, joka muistuttaa meitä kuuluisan taistelu, jossa amiraali Nelson voitti Ranskan ja Espanjan laivaston suurin merivoimien taistelun nimeltään historiaa, vuonna 1805.
Conil pääsee lähes kaikki kuuluisat rannat alueella La Janda
Pohjois Conil, rannat La Barrosa ja Roche Conil lahtia (Oil Creek, Cala Encendida jne) Läpi concidas rannat Fontanilla Playa de los Bateles Conil tai, jossa useat harrastetaan Rio Salado.
Castilnovo Ranta on koskematon ranta pitkin Salado joen alueella nimeltään Prado de Conil.
Prado de Conil erityistä ympäristönsuojelua joilla karjaa laiduntaa ja viljellyt retinto The 'Sunflower', linnut tai metsästys Vinttikoirat ovat toimintoja, jotka tapahtuvat talven Prado Conil. Lisäksi voit vierailla tehtaan ja Rosendahl sivuston luomuviinejä, Villa Sancha Perez.
Ranta del Palmar, jossa urheilu surffaus, Kite harjoiteltu, ja muut erittäin mukava illalla chill-out baareja 2 km rantaviivaa.
Etelässä, rannat Palmar, Zahora, Canos de Meca, tai hieman etelämpänä rannalla Bologna kuuluisan Rooman rauniot Baelo-Claude, toisella vuosisadalla. C., ja suuri dyyni salmen (ilmoitus Vodafone ...)
mielenkiintoisia kaupunkeja vierailla ovat ne Vejer ja Medina Sidonia.
Cadiz: 30 km (40 minuuttia).
Sevilla: 150 km (70 minuuttia).