Koko huoneisto

Yksikkö 304 Beachfront, Täysi Ocean View, Parveke & Daily Beach Umbrella & Tuolit

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Yksikkö 304 Beachfront, Täysi Ocean View, Parveke & Daily Beach Umbrella & Tuolit valokuvagalleria

Rannalla
Ulkopuoli
Urheilukenttä
Ulkopuoli
Rannalla

Arvostelut

9,4 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta6 henkilöä87 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pysäköinti saatavilla
  • Pesulapalvelut
  • Ilmastointi
  • Kuntosali
  • Poreallas
  • Uima-allas

Tutustu alueeseen

Map
Destin, FL
  • Destin Beaches
    ‪4 min kävelymatka‬
  • Destin Harbor Boardwalk
    ‪6 min ajomatka‬
  • HarborWalk Village
    ‪7 min ajomatka‬
  • Fort Walton Beach, FL (VPS-Northwest Florida Regional)
    ‪30 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko huoneisto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Yksikkö 304 Beachfront, Täysi Ocean View, Parveke & Daily Beach Umbrella & Tuolit

Islander Condo # 304 on East View, Silver Unit, joka nukkuu jopa 6 hengelle. Astu meidän trooppiseen paratiisiimme kätevästi, jotta pääset nopeasti ja helposti rannalle tai valitsemalla kaksi uima-allasta.

Keittiö on hiljattain remontoitu ruostumattomasta teräksestä valmistetuilla laitteilla, ja se on varustettu kaikilla työkaluilla, jotka täyttävät ruoanlaittoon liittyvät tarpeet. Kerää uuden ruokapöydän ympärille, johon mahtuu 6 tai rentoutua olohuoneessa, jotta voit katsella 32 tuuman televisiota DVD-soittimella ja digitaalisella kaapeliyhteydellä. Asiakkaiden käytettävissä on queen-vuodesohva.

Makuuhuoneessa on uusi king-size-vuode, istutusikkunat ja 22 tuuman televisio ja DVD-soitin. Kylpyhuoneessa on amme / suihku yhdistelmä. Merenkulun teemalla sijaitsevassa vierashuoneessa on 2 yhden hengen vuodetta, joissa on aksentti-tuoli, ja 22 tuuman televisio, jossa on DVD-soitin. Vierashuoneessa on amme / suihku.

Voit lähteä omalle parvekkeelle ja katsella veneitä, jotka saapuvat satamaan ja poistuvat satamasta itäisen passin läpi tai yhden henkeäsalpaavan auringonlaskun ilta voi tarjota.

• Tupakointi yksiköissä / parvekkeella
• Ei lemmikkejä
• Yksikössä ei ole yli 6 henkilöä

Ilmainen Beach Amenity

• Nautit Destin Crystal Green Waters ja Sun istuvat 2 ilmaiseksi Beach Tuolit kanssa Sateenvarjo oleskelun aikana.

• Tämä huvila on perustettu Islanderin yksityiselle rannalle. Osallistujat ovat palveluksessa 1. maaliskuuta alkaen 31. lokakuuta klo 8–15.
• Kokemus Beach Service Attendants helpottaa ylimääräisiä ranta-aktiviteetteja maksua vastaan.

Sinun lomasi Islander Condominiums & Resort odottaa sinua!
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Destin Beaches. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi kuntosalin, vesipuiston ja porealtaan. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja yksityisen uima-altaan.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla yksityinen uima-allas, keittiö ja 2 kylpyhuonetta
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Voit käydä pärskimässä sydämesi kyllyydestä vesipuistossa
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja hissi
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla tenniskenttiä ja kuntosali
  • Sijaitsee vain 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Destin Beaches ja 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Big Kahuna's Water and Adventure Park
Tämä huoneisto tarjoaa asiakkaidensa käyttöön vesipuiston, porealtaan ja kuntokeskuksen. Tämä huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös grillejä, pyykinpesutilat ja hissin.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Rannalla

Uima-altaat/kylpylä

  • Lämmitetty allas
  • Poreallas
  • Yksityinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Jääkone
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla

Oleskelutilat

  • Olohuone
  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • DVD-soitin
  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Grilli
  • Parveke

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Hissi
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Lähellä outlet-ostoskeskusta
  • Lähellä valtamerta
  • Veden äärellä

Tekemistä

  • Golf
  • Kajakki
  • Kuntosali
  • Lämmitetty allas
  • Tennis
  • Vesipuisto
  • Golfmahdollisuus lähistöllä
  • Kalastusmahdollisuus lähistöllä
  • Koripallomahdollisuus lähistöllä
  • Lintubongausmahdollisuus lähistöllä
  • Snorklausmahdollisuus lähistöllä
  • Surffaus-/bodyboarding-mahdollisuus lähistöllä
  • Vesiskootterimahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Majoituspaikka sijaitsee lomakeskuksessa
  • Yksikön koko: 87 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Unit 304 East View Silver Unit
2128-123465

The Islander 304 Heated Pool- Hot Tub- Pickle Ball – arvostelut

Arvostelut

9,4

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 38 kautta 52 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 12 kautta 52 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 52 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 52 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 2 kautta 52 arvostelua

9,8/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Cody S.

Hyvää: Siisteys

Great Property

Great property with great view and beach access.
Yöpyi 3 yötä elokuussa 2022

10/10 Loistava

Whittney G.

Hyvää: Siisteys

Amazing!!

Everything was clean, well maintained and in a great neighborhood! Our family of 5 stayed here and it was a perfect! We will definitely be coming back!
Yöpyi 5 yötä kesäkuussa 2022

10/10 Loistava

Brian H.

Hyvää: Siisteys

Enjoyable

Good property.
Yöpyi 6 yötä kesäkuussa 2022

10/10 Loistava

Erin H.

Hyvää: Siisteys

Long weekend vacation

The condo was very nice. Super close to the water and the pool was great. The only issue with the condo that we thought of would be that the bedrooms could ceiling fans. They got a little stuffy. The building only has 1 elevator but we were able to carry a lot after our first big load. I would recommend this unit.
Yöpyi 3 yötä kesäkuussa 2022

10/10 Loistava

Paul K.

Hyvää: Siisteys

Excellent stay

Friendly staff and great place to stay. Short drive to numerous places to eat and very short walk to the beach. Would stay here again
Yöpyi 4 yötä huhtikuussa 2022

10/10 Loistava

Sherry M.

Hyvää: Siisteys

Great vacation

This was a wonderful trip and amazing location. Property was beautiful and well kept. Thank you!
Yöpyi 7 yötä maaliskuussa 2022

10/10 Loistava

Dee Ann R.

Hyvää: Siisteys

It was great.

We will stay at the Islander again.
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2021

10/10 Loistava

Janie C.

Hyvää: Siisteys

Great place

The property was perfect. Perfect place for a family. The beach was nearby where we went everyday to relax. We had a great view of the beach and plan to return again.
Yöpyi 4 yötä heinäkuussa 2021

10/10 Loistava

Lisa W.

Hyvää: Siisteys

Great vacation

We had an awesome stay in unit 304. It was very clean and within distance to the pointe to watch fireworks. The beach was awesome and we always had an umbrella and chairs available.

10/10 Loistava

Bob R.

Hyvää: Siisteys

Beach Veiw

Very nice very clean great views will be staying again
Yöpyi 3 yötä kesäkuussa 2021

10/10 Loistava

James D.

Hyvää: Siisteys

great stay

The condo was clean, the kitchen was well stocked, the beds were comfortable and the gulf view was beautifull. Short walk to the beach and the provided umbrella and chairs made beach going very enjoyable! we very much enjoyed our stay!

8/10 Hyvä

Alyssa S.

Hyvää: Siisteys

Condo review

The condo was clean and in a great area , close to the beach. Would have been nice if a few more things would have been provided in the condo such as: dishsoap, salt/pepper, trash bags, toilet paper, coffee filters. These are items that I haven't had to purchase in the past with any other vrbo rental and were always provided. It's not something that people usually think of having to supply.
Yöpyi 6 yötä maaliskuussa 2021

8/10 Hyvä

Matthew B.

Hyvää: Siisteys

Great bang for your buck

It’s exactly how it should be at this price point
Yöpyi 4 yötä maaliskuussa 2021

8/10 Hyvä

Gail D.

Hyvää: Siisteys

Awesome

Would stay again..very comfy and beach was great
Yöpyi 4 yötä lokakuussa 2020

10/10 Loistava

Yanira M.

Hyvää: Siisteys

Islander Beach

pics of outdoor premises should be updated. It seems like the beach and pool are very far away from the apartment but they're not. Very easy walk to both. Love it!

10/10 Loistava

Edith G.

Hyvää: Siisteys

Loved it!

loved everything about it. Great time.
Yöpyi 4 yötä elokuussa 2020

8/10 Hyvä

Sandy K.

Hyvää: Siisteys

Great vacation

Loved the place!
Yöpyi 4 yötä heinäkuussa 2020

8/10 Hyvä

Utrophia R.

Great stay for the price and location

No complaints about the condo. Fully equipped kitchen with pots and pans and functional dishwasher. You may want to purchase your own dish liquid and bring your own soap however. The little discs of soap are useless. But this is very minor compared to the beautifully decorated living space and ocean view.
Yöpyi 4 yötä huhtikuussa 2019