Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Charming 3-bedroom house with double garage, free WiFi, and AC in Dieppe, NB
Discover this fabulous 3-bedroom gem in Dieppe. This unit is only 5-7 minutes away from the airport and downtown Moncton. This serene house features 1 king bed and 2 queen beds, perfect for a soothing night's sleep. With amenities like AC, WiFi, and a bathtub, guests can relax and unwind in style. We're happy to assist with any questions while you stay at our house.
Tämä loma-asunto sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Fox Creek Golf Club. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa pyykinpesukoneen.
Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla pyykinpesukone, silityslauta ja hiustenkuivaaja
Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Fox Creek Golf Club ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Parc Bonaventure
Majoittaja
Obed Owusu
Puhutut kielet
Englanti
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla talossa: Wi-Fi
Makuuhuoneet
3 makuuhuonetta
Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
1 kylpyhuone
Hiustenkuivaaja
Kylpyamme tai suihku
Pyyhkeet saatavilla
Saippua
Sampoo
Vessapaperi
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Ilmastointi ja lämmitys
Ilmastointi
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkiystävällinen
Vain kissat ovat tervetulleita
Korkeintaan 9 kg per lemmikki
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
Silitysrauta/-lauta
Turvallisuusominaisuudet
Ei häkävaroitinta tai kaasukäyttöisiä laitteita (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroittimia tai kaasukäyttöisiä laitteita)
Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
Käytännöt
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Lemmikit
Lemmikit ovat tervetulleita
Vain kissat sallitaan
Korkeintaan 1 (painoraja: 9 kg per lemmikki)
Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien ja tapahtumien (kuten perhejuhlat ja syntymäpäiväjuhlat) järjestäminen on sallittua majoituspaikassa; enimmäisosallistujamäärä: 15
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta tai kaasulaitteita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Charming 3-bedroom house with double garage, free WiFi, and AC in Dieppe, NB – arvostelut
Arvostelut
8,0
Erittäin hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
10–Loistava
0
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 1 arvostelua
8–Hyvä
1
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua
2–Hirveä
0
10/10
Siisteys
Arvostelut
8/10 Hyvä
Serena B.
23.3.2025
Hyvää: Siisteys
Mini Vaca
Property was just ask described, pretty stocked for items, lovely decor, comfy beds, great communication with owner.. there was 9 of us and we did great.. it is in the middle of the city but we knew that.. so not for someone looking for a out of city limits.. but was great for what we needed