Varaa kylpylähotelli kohteesta Downtown Brooklyn
Downtown Brooklyn: Kylpylähotellit − tarkista saatavuus
Suosituimmat Kylpylähotellit Downtown Brooklyn

Sheraton Brooklyn New York Hotel
228 Duffield Street, Brooklyn, NY
The price is 132 € per night
132 €
sisältää verot ja maksut
10.3.–11.3.
Sheraton Brooklyn New York Hotel on saanut loistavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Barclays Center Brooklyn (urheilu- ja viihdekeskus). Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ravintolan, baarin ja kuivapesulapalvelun.
Lemmikkiystävällinen
Ravintola

New York Marriott at the Brooklyn Bridge
333 Adams St, Brooklyn, NY
The price is 289 € per night
289 €
sisältää verot ja maksut
18.3.–19.3.
New York Marriott at the Brooklyn Bridge on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Manhattan Bridge (silta). Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, kuntokeskus ja baari.
Lemmikkiystävällinen
Ilmainen Wi-Fi
Don't see what you're looking for?
See all available properties in Downtown Brooklyn
View all propertiesLowest nightly price found within the past 24 hours based on a 1 night stay for 2 adults. Prices and availability subject to change. Additional terms may apply.
Downtown Brooklyn: Hotellitiedot
Majoitukset | 11 574 |
---|---|
Halvin hinta | 132 € |
Korkein hinta | 289 € |
Suositut hotellit | Sheraton Brooklyn New York Hotel, New York Marriott at the Brooklyn Bridge |
Viimeisimmät hotelliarvostelut kohteessa Downtown Brooklynebookers verified reviews

The New Yorker A Wyndham Hotel
5/5 Excellent
Good
"Huone oli siivottu vähän huonosti. Sängyn alta löytyi jonkun käytetty kasvomaski, kertakäyttö lusikka ja hammasväliharja sekä pölyä. Hyvä pieni huone keskeisellä paikalla. Hyvät kulkuyhteydet kävellen, metrolla ja bussilla. Alakerrassa hyvä aamiaispaikka sekä ravintola. Ulkoa tuleva melu on ajottain kovaa. Ystävällinen ja avulias henkilökunta."
A verified traveller stayed at The New Yorker A Wyndham Hotel
Posted 2 months ago