Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
East Wenatchee Home ~ 2 Mi to Columbia River!
Mökki, jossa on keittiö ja parveke
Tämän savuttoman mökin palveluihin kuuluu ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Mökissä on takka sekä keittiö ja 2 kylpyhuonetta. Asiakkaiden käytössä on parveke, mikroaaltouuni ja astianpesukone.
Ilmastoiduissa huoneissa on takka. Huoneessa on parveke. Tämän 3 tähden mökin huoneissa on keittiö, jossa on mikroaaltouuni ja astianpesukone. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku. Ilmaisia vauvansänkyjä voidaan myös järjestää pyynnöstä.
Tämä mökki sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Martin Scott Winery. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin. Mökissä tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi keittiön ja 2 kylpyhuonetta.
Ilmastoitu mökki, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, 2 kylpyhuonetta ja takka
Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
Ilmainen omatoiminen pysäköinti
Sijaitsee vain 5 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Martin Scott Winery ja 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Highlander Golf Course (golfkenttä)
Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Omatoiminen pysäköinti on ilmainen.
Tämä 3 tähden mökki on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Ilmainen pysäköinti majoituspaikan alueen ulkopuolella
Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
Perheystävällinen
Ilmainen vauvansänky
Keittiö
Astianpesukone
Mikroaaltouuni
Paperipyyhkeet
Makuuhuoneet
4 makuuhuonetta
Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
2 yksityistä kylpyhuonetta
Kylpyamme tai suihku
Oleskelutilat
Takka
Ulkotilat
Parveke
Ilmastointi ja lämmitys
Ilmastointi
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Turvallisuusominaisuudet
Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet::
Sisäänkirjautuminen tapahtuu muualla kuin majoituspaikan tiloissa. Sisäänkirjautumispaikka: apartment.
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 48 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Ilmaiset vauvansängyt!
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Sisäänkirjautumispaikka poikkeaa majoituspaikan sijainnista. Sisäänkirjautuminen tapahtuu täällä: apartment Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 48 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
East Wenatchee Home ~ 2 Mi to Columbia River! Cottage
East Wenatchee Home ~ 2 Mi to Columbia River! East Wenatchee
East Wenatchee Home ~ 2 Mi to Columbia River! – arvostelut
Arvostelut
8,0
Erittäin hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
10–Loistava
0
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 1 arvostelua
8–Hyvä
1
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua
2–Hirveä
0
8,0/10
Siisteys
8,0/10
Palvelut/mukavuudet
8,0/10
Ympäristöystävällisyys
Arvostelut
8/10 Hyvä
Duran
Liikematkailija
28.8.2024
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja huoneen mukavuus
Nice house, the only thing was one of the beds was a day bed.