Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
JOIVY Gorgeous Stockbridge Apt With Underground Parking
Huoneisto, jonka tarjontaan kuuluu ilmainen pysäköinti ja joka sijaitsee lähellä kohdetta Edinburghin linna
Ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa kuuluvat tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin. Huoneistossa on 2 kylpyhuonetta ja keittiö sekä ilmainen Wi-Fi ja kahvin-/teenkeitin. Asiakkaiden käytössä on hiustenkuivaaja ja silitysrauta/-lauta.
Huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Tämän 3,5 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on astiat/ruokailuvälineet.
Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku. Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Assembly Rooms. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja ilmainen omatoiminen pysäköinti. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, 2 kylpyhuonetta ja kahvinkeittimen
Ilmainen Wi-Fi
Ilmainen omatoiminen pysäköinti
Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista George Street ja Princes Street
Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi. Omatoiminen pysäköinti on ilmainen.
Tämä 3,5 tähden huoneisto on savuton.
Puhutut kielet
Englanti
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
Keittiö
Kahvin-/vedenkeitin
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Vedenkeitin
Makuuhuoneet
2 makuuhuonetta
Kylpyhuone
2 yksityistä kylpyhuonetta
Hiustenkuivaaja
Kylpyamme tai suihku
Pyyhkeet saatavilla
Saippua
Sampoo
Oleskelutilat
Olohuone
Ilmastointi ja lämmitys
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Ei hissiä
Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
Silitysrauta/-lauta
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Sisäänkirjautuminen tapahtuu muualla kuin majoituspaikan tiloissa. Sisäänkirjautumispaikka: Costcutter, 70 Raeburn Place, EH4 1HJ.
Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta
Tässä majoituspaikassa on hiljaisuus klo 22.00–9.00
Sisäänpääsy
Yksityinen sisäänkäynti
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tämä majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti
Huomaathan, että kulttuuriset normit ja asiakkaisiin sovellettavat käytännöt voivat poiketa maittain ja majoituspaikan mukaan. Luetellut käytännöt ovat tämän majoituspaikan omia käytäntöjä.
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumispaikka poikkeaa majoituspaikan sijainnista. Sisäänkirjautuminen tapahtuu täällä: Costcutter, 70 Raeburn Place, EH4 1HJ Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta. Majoituspaikassa on hiljaisuus klo 22.00–9.00.
Gorgeous Stockbridge Apt With Underground Parking Apartment
Gorgeous Stockbridge Apt With Underground Parking Edinburgh
Gorgeous Stockbridge Apt With Underground Parking
JOIVY Gorgeous Stockbridge Apt With Underground Parking – arvostelut
Arvostelut
9,6
Poikkeuksellisen hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 3 kautta 4 arvostelua
10–Loistava
3
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 4 arvostelua
8–Hyvä
1
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 4 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 4 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 4 arvostelua
2–Hirveä
0
9,6/10
Siisteys
10/10
Henkilökunta ja palvelu
10/10
Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvostelut
10/10 Loistava
Elizabeth
23.10.2020
Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus
Elizabeth
Yöpyi 3 yötä lokakuussa 2020
8/10 Hyvä
Michael
30.9.2020
Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus
Beautiful Stockbridge Apartment
Beautiful apartment within easy reach of all the main attractions of central Edinburgh. Very smart and well-equipped. Just missing a couple of wine glasses! The drain was blocked in the en suite washbasin and there were a couple of small stains on the hall carpet and the throw on the double bed, but these are quite minor points. I think the information regarding check in could have been more explicit. Otherwise, this is a fantastic apartment.
Michael
Yöpyi 4 yötä syyskuussa 2020
10/10 Loistava
Rachel
Matkusti perheen kanssa
9.12.2019
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Amazing apartments
Stayed in this lovely apartment for a long weekend in the city. Perfect, has everything you need, is clean, comfy beds and in a perfect location with a 5 minute walk into the centre. Would 100% stay here again and plan to do next year
Rachel
Yöpyi 2 yötä joulukuussa 2019
10/10 Loistava
Grethe
22.7.2019
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Fantastisk flott leilighet i et flott område
Fantastisk leilighet, akkurat som på bildene. Lå i et rolig flott område, men også veldig sentralt. Fint med garasje når vi kom med bil. Vi har storkost oss her. Kommer gjerne tilbake.