Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Bamboo Palace 1
Veden äärellä oleva loma-asunto, jonka tarjontaan kuuluu ilmainen aamiainen ja poreallas
Tämän savuttoman loma-asunnon palveluihin kuuluu poreallas ja ilmainen aamiainen. Loma-asunnossa on parveke ja suihku.
Huoneessa on parveke. Kylpyhuoneista löytyy suihku.
Tässä loma-asunnossa käytössäsi on poreallas.
Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
Tämä loma-asunto sijaitsee lähellä kohdetta Old Peñol Replica. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen aamiaisen ja porealtaan. Loma-asunnossa tarjoaa parvekkeen.
Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille parvekkeen ja suihkun
Ilmainen aamiainen saatavilla
Sijaitsee 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Peñol-Guatapé Reservoir ja 9 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Old Peñol Replica
Asiakkaille tarjotaan ilmainen aamiainen.
Asiakkaille tarjoillaan ilmainen aamiainen.
Majoittaja
Atma Eco Village
Puhutut kielet
Englanti ja espanja
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Uima-altaat/kylpylä
Poreallas
Internet
Saatavilla talossa: Wi-Fi
Ruokailu
Ilmainen aamiainen saatavilla
Makuuhuoneet
Lakanat saatavilla
Makuuhuone
Kylpyhuone
1 kylpyhuone
Pyyhkeet saatavilla
Saippua
Suihku
Vessapaperi
Ulkotilat
Parveke
Lemmikit
Lemmikkiystävällinen
Vain kissat ja koirat tervetulleita
Korkeintaan 25 kg per lemmikki
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Sijainti
Sairaalan lähellä
Terveys-/kauneushoitolan lähellä
Veden äärellä
Tekemistä
Ekokiertoajeluja lähistöllä
Moottoriveneilymahdollisuus lähistöllä
Surffaus-/bodyboarding-mahdollisuus lähistöllä
Vesiskootterimahdollisuus lähistöllä
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 13.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Lemmikit
Lemmikit ovat tervetulleita
Vain koirat ja kissat sallitaan
Korkeintaan 1 (painoraja: 25 kg per lemmikki)
Rajoituksia sovelletaan
Saat lisätietoja majoituspaikalta soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Lisämaininnat
Jos matkustat lapsen kanssa, majoituspaikka saattaa vaatia sinua esittämään seuraavat asiakirjat: Kolumbiaan alle 18-vuotiaan lapsen kanssa matkustavia vanhempia voidaan pyytää esittämään lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (ulkomaalaisilta vierailta passi) sisäänkirjautumisen yhteydessä. Jos sukulainen tai huoltaja matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, sukulainen tai laillinen huoltaja voi joutua esittämään molempien vanhempien allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan ja kopion molempien vanhempien henkilöllisyystodistuksista. Jos vain toinen vanhemmista matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, hän voi joutua esittämään toisen vanhemman allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan. Lasten kanssa matkustavien asiakkaiden tulee olla yhteydessä Kolumbian konsulaatin toimistoon ennen matkaa saadakseen lisäohjeita.
Ota majoituspaikkaan suoraan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja lemmikkijärjestelyjen tekemiseksi
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Bamboo Palace 1 El Penol
Bamboo Palace 1 Private vacation home
Bamboo Palace 1 Private vacation home El Penol
Bamboo Palace 1 – arvostelut
Arvostelut
2,0
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
10–Loistava
0
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 1 kautta 1 arvostelua
2–Hirveä
1
10/10
Siisteys
10/10
Palvelut/mukavuudet
10/10
Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvostelut
2/10 Hirveä
Deibis
Matkusti pienten lasten kanssa
18.10.2021
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
La habitación que reserve no estaba disponible, dijeron que expedía reservo sin que estuviera disponible, nos tuvieron que acomodar en una villa de menor categoría. Mal por expedía