3 makuuhuoneen huoneisto aulalla, 3 makuuhuoneen eteisaula, 3 makuuhuoneen eteinen, 4 makuuhuoneen eteinen, 4 makuuhuoneen eteinen ja vielä 4 makuuhuoneen eteinen tekemällä siitä 21 makuuhuonetta, jotka sijaitsevat rannan puolella Elmina Ampenyi -hotellissa. Kaikissa huoneissa on kylpyhuone omalla wc: llä ja kylpyammeella ilmastoinnilla ja tuulettimilla. Kaikissa huoneissa queen-size-vuoteet. Kaunis merinäköala ja raikas aamu merituulen. Ilmainen WIFI ja jokaisessa huoneessa on oma kylpyhuone.
Tämä aamiaismajoitus sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta St George's Castle.
Sijaitsee vain 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta St George's Castle ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Lagoon
Majoittaja
Justice Eshun
Puhutut kielet
Englanti ja ranska
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla kaikissa huoneissa: Wi-Fi
Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: internetyhteys
Huoneen palvelut/mukavuudet
Makuuhuone
Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
21 kylpyhuonetta
Pyyhkeet saatavilla
Suihku
Viihdetarjonta
Televisio
Ruoka ja juoma
Kahvin-/teenkeitin
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Muuta
Ilmastointi (säädettävä)
Kuivausrumpu
Silitysrauta/-lauta
Takka
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 12.00
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.30
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Lemmikit
Lemmikit ovat tervetulleita
Rajoituksia sovelletaan
Saat lisätietoja majoituspaikalta soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien ja tapahtumien järjestäminen on sallittua majoituspaikassa
Tämän majoituspaikan turvallisuusominaisuuksiin kuuluu häkävaroitin, palosammutin, palovaroitin ja ensiapupakkaus
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Lisämaininnat
Ota majoituspaikkaan suoraan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja lemmikkijärjestelyjen tekemiseksi
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Albertas Palace Resort
Beach Front Relaxation Elmina
Beach Front Relaxation Bed & breakfast
Beach Front Relaxation Bed & breakfast Elmina
Beach front Relaxation – arvostelut
Arvostelut
8,0
Erittäin hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 3 arvostelua
10–Loistava
1
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 3 arvostelua
8–Hyvä
1
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 3 arvostelua
6–OK
1
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 3 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 3 arvostelua
2–Hirveä
0
7,4/10
Siisteys
10/10
Henkilökunta ja palvelu
8,0/10
Palvelut/mukavuudet
7,0/10
Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvostelut
8/10 Hyvä
Tarkistettu asiakas
Matkusti ryhmän kanssa
17.3.2020
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
Justice, Peter, Precious and Lawrence are outstanding and go way out of their way to make sure you are comfortable. The income from this resort goes to support the local orphanage and the resort has donated water storage systems to many of the local villages. The team is reopening the property after it having been closed for some time and dealing with the challenges as they present. Any time there was an issue it was resolved promptly and to our satisfaction. My friend and I were traveling together and they took us out on the town! We would definitely come back again.
Tarkistettu asiakas
Yöpyi 3 yötä maaliskuussa 2020
10/10 Loistava
Laurent, Bordeaux
Matkusti perheen kanssa
29.12.2019
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Chambres spacieuses, personnel adorable,un côté bout du monde !
Laurent
Yöpyi 1 yön joulukuussa 2019
6/10 OK
eric g., miami fl.
11.11.2019
Nice place if you like to rough it a little
If you like camping at cabin or old out dated loging this place is for you