Hotellit Foros do Locário
Vertaa 314 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 42 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Foros do Locário: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Foros do Locário

Octant Santiago

wecamp Reserva Alecrim

Casazul M&B

Herdade do Freixial

Sobreiras - Alentejo Country Hotel by Unlock Hotels

HS Milfontes Beach

Pátios da Vila – Duna Parque Resorts & Hotels

Eristäytynyt 2 makuuhuoneen maalaismökki yksityisellä uima-altaalla hämärtyvällä maaseudulla

Monte da Bemposta,

River Inn - Duna Parque Resorts & Hotels

Casas de Miróbriga

Só Mar

Apartamentos da Vila – Duna Parque Resorts & Hotels

Casas da Moagem Turismo Rural

Huoneisto takapihalla, vanhan kylän osassa 5 minuutin kävelymatkan päässä rannalta
Kohteeseen Foros do Locário tutustuminen
Foros do Locário tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Foros do Locário ja sen lähellä kuuluu:
- Junta de Freguesia de Cercal Do Alentejo
- São Luisin kirkko
- Santiago do Cacémin linna
- Lousalin kaivosmuseo
- Lousalin megaliittimonumentti
- Cercalin matkailijakeskus
- Jardim do Largo Augusto Fuschino
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Foros do Locário?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Foros do Locário, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Foros do Locário, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä helmikuu ja tammikuu. Joulukuu ja marraskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas heinäkuu ja elokuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 16 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 210 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 22 °C päivisin ja 13 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 108 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 24 °C ja öisin 18 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 30 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 22 °C ja 12 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 263 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Foros do Locário on 611 cm.
Foros do Locário: Hotellitiedot
Majoitukset | 314 |
---|---|
Halvin hinta | 42 € |
Korkein hinta | 221 € |
Suositut hotellit | Octant Santiago, wecamp Reserva Alecrim, Casazul M&B, Herdade do Freixial, Sobreiras - Alentejo Country Hotel by Unlock Hotels, HS Milfontes Beach, Pátios da Vila – Duna Parque Resorts & Hotels, Eristäytynyt 2 makuuhuoneen maalaismökki yksityisellä uima-altaalla hämärtyvällä maaseudulla, Monte da Bemposta, , River Inn - Duna Parque Resorts & Hotels, Casas de Miróbriga, Só Mar, Apartamentos da Vila – Duna Parque Resorts & Hotels, Casas da Moagem Turismo Rural, Huoneisto takapihalla, vanhan kylän osassa 5 minuutin kävelymatkan päässä rannalta |